Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Irritál anyám most már, mit...

Irritál anyám most már, mit csináljak?

Figyelt kérdés

A helyzet a következő. Utóbbi hónapokban elkezdett piázni, gondolom unatkozik mert semmi dolga, munkát hírből se ismeri.

Aztán ha berúgik engem von kérdőre apám hogy miért nem figyeltem én is, stb.

Gyűlölöm amikor részeg, egy utolsó mocskos aggreszív kötekedős senkiházi ráadásul a gyógyszert keveri a piával. Már gyomoridegünk van mikor haza jövünk hogy részeg-e.

Ma hajnal kettőkor arra keltem hogy maxon hallgatja a fülesen a zenét és 3 üveg sört megivott. Napközben is ivott valamit szerintem. Fateromnak nem árultam be, de ők közösen is megittak pár pohárral. Én eldugtam a sörét, de erre követeli hogy adjak egyet. Nem értem, ennyi nem volt elég.


2019. jan. 14. 19:00
1 2 3 4
 11/31 A kérdező kommentje:

Ha józan nagyon normális. Apám is rendes, de sokat dolgozik, nem tud mindig ráfigyelni. Nagyon jó megvannak, ünnepek, ajándék, minden.

Ha nincs itthon pia, vagy nem iszik anya akkor rendes.

De néha apa vesz egy 10-20 sört, mert munka után szeret meginni 1-2 sört, vagy anyával közösen. Ilyenkor rendben van minden. Csak az a baj hogy amikor anyám egyedűl marad és itthon van ez a sok sör akkor nem tudja a határt. Ilyenkor részegen nagyon mocsok, legszívesebben szét tőrném.

2019. jan. 14. 19:20
 12/31 anonim ***** válasza:
15%
Ne csoda h piál meletettek...
2019. jan. 14. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
72%
Apu ne vegyen piát.. Problem solved
2019. jan. 14. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 A kérdező kommentje:
Azt se tudod milyenek vagyunk. Nagyon jól megvagyunk, csak amikor random berúg felidegesít minket is.
2019. jan. 14. 19:23
 15/31 anonim ***** válasza:
6%
Ne áltasd magad: ahol valaki iszik, ráadásul gyógyszerre, ott csak látszatra nincs baj: anyád ku.rvára szenved valamitől ha idáig jutott. Segítségre lenne szüksége, nem a hőbörgésedre. Azért jó ha számításba veszed hogy apád mellett ment ennyire tönkre idegileg anyád.
2019. jan. 14. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 A kérdező kommentje:
Csak azért néha jól esik neki munka után. Én mondtam hogy zárja el, de azt mondta hogy olyat nem tesz, gonoszság.
2019. jan. 14. 19:23
 17/31 A kérdező kommentje:

Mitől ?

A jó anyagi helyzettől, új kocsitól, ajándéktól, meg azzal hogy kedves vele ?

Amúgy néha jön rá random, van hogy 1 hónapig nincs baj, van hogy 1 héten át ez van.

2019. jan. 14. 19:25
 18/31 anonim ***** válasza:
32%
Én elhiszem hogy te ezt látod. Csak nem biztos hogy anyád is ezt érzi.
2019. jan. 14. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 A kérdező kommentje:
De ő is sokszor vidám, meg tudom hogy szereti. De olyan mindenlében kanál, faterom adott egy haverjának egy ezrest és egész este arról mérgelődött anyám.
2019. jan. 14. 19:29
 20/31 piriiiii ***** válasza:
100%

Az enyém egy délelőtt simán elfogyaszt egyedül egy üveg töményet. Vodka, pálinka, tök8 (szintén gyógyszerrel). 3 üveg sör? Ne viccelj már.

Amúgy hosszú évek kellettek, hogy rájöjjek, nem azért iszik, mert olyan boldog élete van. Gondjai vannak. A pia persze nem megoldás, és én is számtalanszor átéltem, amit te, irritált, dühített, gyűlöltem, átkoztam. De most már inkább csak szánom, és sajnálom, és szomorú vagyok. Voltak durva balhék. És ebben nőttem fel, már azelőtt jelen volt ez, hogy megszülettem.

Gyenge ember az ilyen sajnos. És rengeteg van belőlük.

Te nem leszel okosabb és jobb, mert fejbe vernéd. Viszont szét fogja szedni a családot a helyzet, mert senkinek se könnyű.

2019. jan. 14. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!