Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Irritál anyám most már, mit...

Irritál anyám most már, mit csináljak?

Figyelt kérdés

A helyzet a következő. Utóbbi hónapokban elkezdett piázni, gondolom unatkozik mert semmi dolga, munkát hírből se ismeri.

Aztán ha berúgik engem von kérdőre apám hogy miért nem figyeltem én is, stb.

Gyűlölöm amikor részeg, egy utolsó mocskos aggreszív kötekedős senkiházi ráadásul a gyógyszert keveri a piával. Már gyomoridegünk van mikor haza jövünk hogy részeg-e.

Ma hajnal kettőkor arra keltem hogy maxon hallgatja a fülesen a zenét és 3 üveg sört megivott. Napközben is ivott valamit szerintem. Fateromnak nem árultam be, de ők közösen is megittak pár pohárral. Én eldugtam a sörét, de erre követeli hogy adjak egyet. Nem értem, ennyi nem volt elég.


2019. jan. 14. 19:00
1 2 3 4
 31/31 anonim ***** válasza:

A függőségek a stresszre adott rossz válaszok, melyek megszokássá válnak. Úgy lesz belőle ördögi kör, hogy józanul ő is tudja, hogy ez rossz megoldás, ez viszont megint stresszt okoz, ami megint piáláshoz vezet. A pszichikai addikció az agyi neuronháló átalakulása okozza, a stressz ingerre ez lesz a megszokott, és egyetlen válasz.

A fizikai addikció meg az alkohol kémiai jellegéből adódik, ami megint csak stresszt okoz.

Ha valaki kibírja ivás nélkül ha nem lát otthon piát, az még menthető. Apádnak nagy felelőssége van benne, hogy ne hordja haza a piát és ne igyon senki otthon anyád előtt.

2019. jan. 16. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!