Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Irritál anyám most már, mit...

Irritál anyám most már, mit csináljak?

Figyelt kérdés

A helyzet a következő. Utóbbi hónapokban elkezdett piázni, gondolom unatkozik mert semmi dolga, munkát hírből se ismeri.

Aztán ha berúgik engem von kérdőre apám hogy miért nem figyeltem én is, stb.

Gyűlölöm amikor részeg, egy utolsó mocskos aggreszív kötekedős senkiházi ráadásul a gyógyszert keveri a piával. Már gyomoridegünk van mikor haza jövünk hogy részeg-e.

Ma hajnal kettőkor arra keltem hogy maxon hallgatja a fülesen a zenét és 3 üveg sört megivott. Napközben is ivott valamit szerintem. Fateromnak nem árultam be, de ők közösen is megittak pár pohárral. Én eldugtam a sörét, de erre követeli hogy adjak egyet. Nem értem, ennyi nem volt elég.


2019. jan. 14. 19:00
1 2 3 4
 21/31 piriiiii ***** válasza:
55%
Az nem egy rossz tipp, hogy ne legyen otthon egyszerre ennyi pia. És apukád talán szentelhetne neki több érdemi figyelmet. Nem csillivilli ajádnékocskákat, hanem időt, szeretetet.
2019. jan. 14. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 A kérdező kommentje:
Pont hogy szentel, rengeteget.
2019. jan. 14. 19:37
 23/31 piriiiii ***** válasza:
55%
Jah, nálunk is volt olyan, hogy kiöntöttem a pia felét, vagy felvizeztem. Anyám rájött és őrjöngött... rémálmaim voltak tőle (erőszakos, véres álmok...), de mostanság már nem jellemző szerencsére.
2019. jan. 14. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 piriiiii ***** válasza:
71%
Azt írtad, sokat dolgozik. Nekem ez ellentmondás...
2019. jan. 14. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 A kérdező kommentje:
De ami szabad ideje van.
2019. jan. 14. 19:41
 26/31 anonim ***** válasza:
58%
A szeretet nem egyenlő pénzen vett tárgyakkal..
2019. jan. 14. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
75%

Kerdezo az elobb meg lehordtad es hogy mennyire osszetorned, most meg ha valaki leirja mi lehet a problema minsig tudsz ra valami kifogast.

Ha annyira szeretik egymast es boldogok stb akkor minek vedel raadasul gyogyszerre? Ott valami megsincs rendben mert normalis ember nem iszik plane nem egy anya a gyerekei elott foleg hogy ha elvileg patent minden. Ossze vissza irkalsz es hulyesegeket . Attol mert anyagilag szilardan alltok az nem jelenti hogy boldog vagy azert mert mosolyog. Valami turi van a hatterben csak nem tudsz rola ennyi. Ha nem lenne baj nem inna raadasul van hogy egy hetig na az gazos.

Ha apadat annyira zavarja hogy teged kuld hogy felugyeld akkor minek vesz ennyi sok sort es miert nem zarja el hogyha tudja hogy anyad ugyis megissza? Ha nem tetszenek ezek akkor miert irsz ki ilyen kerdest? Azt varod hogy azt irjuk nyugi csak faradt es kiereszti a gozt vagy mi? Nem dolgozik johogy iszik. Talan elkene kuldeni dolgozni es nem lenne ideje vedelni. Nektek sincs ki a negy kereketek es apatoknak se hogy hagyjatok es ha annyira jofej reszegen akkor elkell vele beszelgetni komolyan.

2019. jan. 14. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
100%

Apád nem zárja el a piát, "mert az gonoszság" - (TE írtad)

De Tőled elvárja, hogy szabályozd anyád fogyasztását. Ez azért elég érdekes, nem? :)

2019. jan. 14. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 A kérdező kommentje:
Esetleg ördögűzés ?
2019. jan. 15. 19:54
 30/31 Moncsicsi9876 ***** válasza:
61%
Köszönöm h lepontoztattok a válaszomert.De Mind1.A kérdező csak szórakozik itt,.Kiírja a kérdését,problemajat/anyuka viselkedését/apuka hozzáállását a dolgokhoz.Kapott rengeteg segítőkész hozzászólásokat,a kedves kérdező pedig úgy válaszol ,mintha igazán ez teljesen normális volna hogy anyuka iszik meg egyébként ,normális idilli családja van/háttere.Sajat szavait hazudtolja már meg majdcsakhogy.Kedves kérdező adok neked most egy jó hasznos tanácsot figyelj:Amit itt leírtal kérdésként/panaszkodas címszóval,ugyan ezt/így avasd bele a barataidat,és ugyanúgy cafolj a reakciojukra mint itt tettél a hozzaszolasoknal.Tuti nagy sikered lesz és te leszel a társaság középpontjába:))Most meg igyál egy kakaót és feküdj le,ne fáraszd a degradacioddal a jó népet.
2019. jan. 15. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!