Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülők! Ti hogy érzitek...

Szülők! Ti hogy érzitek magatokat amikor a majdnem felnőtt gyereketek állandóan elveri a zsebpénzét hülyeségekre?

Figyelt kérdés
2019. jan. 19. 11:55
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
93%
Mikor en suliba jartam es kaptam zsebpenzt a szuleimtol en azt arra kaptam hogy barmire kolthetem, ha elfogy a kajam akkor arra ha ruhara akkor arra. Igaz eleg keveset kaptam de orultem neki mivel nem volt sajat keresetem viszont en sem ertekeltem annyira hogy eltegyem vagy ertelmes hasznos dologra koltsem. Most hogy onallo keresetem van es mar nem elek otthon, megtanultam beosztani es nem folosleges dolgokra pazarolni, mert ha ilye lenne ehenhalnek es kikotnek a villanyt stb. Majd fel fog noni o is a feladathoz mert ra lesz kenyszerulve.
2019. jan. 19. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
78%

Fiatalság, bolondság. Még sokat változhat, alakulhat.

A zsebpénz nem arra való, hogy arra költsük, amire akarjuk?

2019. jan. 19. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
59%

Ezt a hülye felfogást sose értettem, hogy valaki azért nem értekeli a pénzt, mert elkölti, vagy jobban a s*ggére néz mint bizonyos emberek. Arról hallottatok már hogy különböző igények? Azért mert másnak szarul megy, vagy nem akar költeni bizonyos dolgokra, miért kéne másnak is megtartóztatnia magát? Unalmas.


Amúgy kérdésre válaszolva; attól függ milyen hülyeségekre "veri el" a pénzét. Ha drogra és piára költi, akkor ne adj neki, ha nem ezekre költi, akkor valszeg csak a te szemszögedből hülyeség.

2019. jan. 19. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
82%
Nincs közöm a felnőtt gyerekem pénzéhez sajnos magyar pénzéhes anyák gyakran elvennék a teljes fizut mlg egy 20 30 astol is h nekik több jusson kevesebb munkával..
2019. jan. 19. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
A zsebpénz az én értelmezésemben a szülőtől saját szórakozására kapott pénz. Hogy ezen szépirodalmi könyvet vásárol, vagy nyalókára költi, az az ő döntése.
2019. jan. 19. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!