Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy lehet így az apja a...

Hogy lehet így az apja a lányomnak?

Figyelt kérdés

17éves vagyok van egy 3honapos lányom az apja 19 éves.

Nevelöszülönél lakom a lányom mall mivel minket 2017_04_22dikén elszakította anyukától a kislányom apukájával tartom a kapcsolatot az anyukának is na de mindegy az lenne a kérdésem a lányom az én nevemen van szeretnénk az apjával hogy az ő nevin legyen DE az önkormányzat kéri a kis lány és az én adataimat sőtt még mekem is ott kell lenni aláírni igen ám de engem a gyám nem enged el csak szombat vasárnap valaki tudja ienkor mitt lehet csinálni fénymásolat van az adatainkrol azt ide adják de azt is el fogadják??

😪😪😫😫😫😫😫😫



2019. jan. 20. 21:50
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
64%
A gyámmal kell erről beszélni.
2019. jan. 20. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
78%

Kérd meg a gyerek apját, hogy vegyen el feleségül. Abban a pillanatban nagykorúvá válsz. Ráadásul még plusz kimenőt sem kell kérned, mivel szombaton házasodnak a legtöbben. Szereztek 2 tanút, aztán ennyi.

De miaz már hogy csak hétvégente mehetsz el otthonról? Ha a baba beteg, ki viszi orvoshoz? Vagy csak sétálni minden nap?

2019. jan. 20. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
78%
Hát kísérjen el a gyám!
2019. jan. 21. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
86%

Át lett írva a kérdés, eredetileg "az apja" előtt ott volt a Kevin.

A kérdésre vâlaszolva, szerintem várd meg amíg 18 leszel.

2019. jan. 21. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
100%

Jesszus az a kevin jobban összezavart volna mindent 😂😂😂😂😂

De ez se olyan amit meg lehet fejteni

Ezt sztem valami ősi magyar írás lehet

2019. jan. 21. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
92%

Tudod ha inteztetek volna a papirokat idoben akkor az apuka neven lenne a gyerek, azt a papirt a korhazba csak oda kellett volna adni (apasagi nyilatkozat) es kesz. Most meg szaladgalhattok utana.

Amugy tanulj meg helyesen irni mert qrvara alig lehet kivenni az irasod lenyeget.

2019. jan. 21. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
92%

Összefoglaló


A kiscsaj (valószinűleg roma) rossz családi körülmények miatt ki lett emelve a családból és nevelőhöz került. Útközben felcsinálta egy hasonló sorsú gyerek, akinek se kutyája, se macskája. Mivel nem voltak hivatalosan együtt, a fiú is hol jelen volt a lány életében hol nem,- a nagy zűrzavarban meg lett a kislány, de az apa nem. Aztán valahogy kibogozták, megbeszélték..na de! Az átiratást hétköznap lehet elintézni, viszont a 17 éves anyuka csak hétvégén kap kimenőt, igy nem tud hova fordulni. Ez itt a kérdés. Hogyan tovább??


Én sajnálom azt a gyereket, milyen élete lesz melletted? Valószinűleg gyermekotthonban fog nevelkedni..gratulálok. Minek szül az ilyen, de komolyan??? Amúgy meg..a nevelőszülők nélkül nem fogsz tudni intézkedni.

2019. jan. 21. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
100%
Értelmezhetetlen szöveg, sehol egy írásjel, helyesírási hibák tömkelege... És az ilyenek szaporodnak?!
2019. jan. 21. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
100%
18-as igen. És pár hónapon belül választójoga is lesz.
2019. jan. 21. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
87%
az adófizetők fogják eltartani a gyerekével együtt, hadd gúnyolódjanak már rajta legalább egy kicsit.
2019. jan. 21. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!