Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy lehet így az apja a...

Hogy lehet így az apja a lányomnak?

Figyelt kérdés

17éves vagyok van egy 3honapos lányom az apja 19 éves.

Nevelöszülönél lakom a lányom mall mivel minket 2017_04_22dikén elszakította anyukától a kislányom apukájával tartom a kapcsolatot az anyukának is na de mindegy az lenne a kérdésem a lányom az én nevemen van szeretnénk az apjával hogy az ő nevin legyen DE az önkormányzat kéri a kis lány és az én adataimat sőtt még mekem is ott kell lenni aláírni igen ám de engem a gyám nem enged el csak szombat vasárnap valaki tudja ienkor mitt lehet csinálni fénymásolat van az adatainkrol azt ide adják de azt is el fogadják??

😪😪😫😫😫😫😫😫



2019. jan. 20. 21:50
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
73%
Fenymasolatot nem fogadnak el, foleg ilyen helyzetben. Szerintem kerd meg a gyamodat, hogy menjetek egyutt az onkormanyzathoz, mashogy nem lehet.
2019. jan. 21. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
75%

Számomra kimaradt az egyik legfontosabb információ: a babának ki a gyámja? Ez is fontos aspektusa azért a sztorinak.

A gyámhivatalba kéne bemenned és tanácsot/segítséget kérned. Ha az eljutás nem opció, nézd meg interneten az illetékes gyámügyi hivatal weboldalát, biztos van telefonos elérhetőségük.

Innen mi nem tudunk segíteni, mindenképpen a gyámüggyel vedd fel valahogy a kapcsolatot.

2019. jan. 21. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ,🐶🐶
2019. jan. 22. 11:57
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!