Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Nagyon kínos helyzetbe hoztam...

Nagyon kínos helyzetbe hoztam anyukámat. Most szégyellem magam. Hogyan tegyem magam túl ezen?

Figyelt kérdés

Apukám elég konzervatív, vallásos és szigorú szülő. Anyukámmal ezen sokat vitatkoznak hogy mit szabad és mit nem szabad nekem.

17 éves vagyok. Bulizni el szoktak engedni mert mindig jön a legjobb barátnőm 24 éves nővére is akit ismernek..

De most más volt a helyzet, 1 éve van barátom, vele akartam aludni. Mondtam anyukámnak, mondta hogy rendben.. hazaértem reggel és mondja hogy apukámnak azt mondta, hogy bulizni voltam megint, de elég kínos mert 10re értem haza szóval lehet hogy rájött a dologra..

(Apukám ellenzi a házasság előtti szexet) szóval most nagyon rosszul érzem magam.. anyukámnak miattam kellett hazudnia és még átlátszó is az egész dolog..teljesen azt érzem hogy valami bűnt követtem el, apukámnak a szemébe is nehezen tudok nézni


2019. jan. 28. 10:24
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
28%
Szomorú, hogy anyukádat hazudozásra kényszeríted, mert nem mersz apáddal beszélni. Lábadat széttárni már elég érettnek tartod magad, de vállalni a konfliktust nem.
2019. jan. 28. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
79%

A nagy vallásosokkal nem lehet megértetni azt, hogy egy mai egészséges fiatalnak természetes igénye van a szexre. Ha másban tök normálisak vele, akkor minek álljon bele a kérdező egy konfliktusba feleslegesen?


Egyszerűbb tévedésben tartani azt, aki úgysem tud mit kezdeni a valósággal!

2019. jan. 28. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
53%

Anyád minek ment hozzá vallásos emberhez, ha ő nem az? Apád minek vett el egy nőt aki nem hiszi azt amit ő?


A legundorítóbb dolog, amikor a házastárs a saját társát árulja el és a gyerekkel alkot szövetséget, amikor pont hogy együtt kéne őt nevelni, nem pedig egymás háta mögött sunyizni. Ez nagyon gáz.

2019. jan. 28. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
0%

Elég hihetetlen a történet, mert egyrészt mélyen vallásos emberek nem szoktak olyanokkal házasodni, akik nem azok, főleg nem vesznek el egy ilyen hazug ribizlit, mint a történetben szereplő anyucit. Másrészt te 17 évesen fél 11-kor miért is nem voltál a suliban? Ja, mert kamu az egész :D

Ha csak 1% igazság van a sztoridban, és arra képes vagy, hogy összefeküdj valakivel, akkor a felelősséget is legyél képes vállalni a tetteidért.

2019. jan. 28. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
63%

#8 ez a péniszes jó, lopom :D


#15 te hülye vagy, tanulj meg szöveget értelmezni.


kérdező: mikor leszel 18?

2019. jan. 28. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
69%
Nagyon vallásosnak meg mindenféle érvelés a házasság előtti szex természetességéről tök felesleges, mert erre teljes magabiztossággal azt mondja, hogy Mózesnek személyesen az Úristen diktálta le a Tízparancsolatot, abban pedig benne van, hogy "ne paráználkodj" (valójában: "לֹא תִּנְאָף", ami szó szerint "ne add fel", de tényleg arra használtak, hogy "ne törj házasságot"), tehát a vita lezárva.
2019. jan. 28. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
83%

Szerintem teljesen hihető a sztori a bulizásról. Én mikor még jártam bulizni, parti után elég sokszor az egyik barátnőmhöz mentem aludni, mert az ő lakása közelebb volt a belvárosi szórakozóhelyekhez, és elég problémás lett volna hazajutni éjszakai járatokkal, taxira meg nem akartam költeni, pénzem sem igen lett volna rá.

Ilyenkor sokszor déli 12 óra előtt fel se keltünk, de volt, hogy 3-ig aludtunk. Szóval az, hogy 10-re értél haza, kicsit sem gyanús. Kivéve, ha neked nem gond a bulizás utáni hazajutás. Akkor gyanakodhat, hogy vajon miért nem egyenesen haza mentél.

2019. jan. 28. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
80%

Apád tud a barátodról?

Amúgy meg anyukádnak és neked kéne a sarkadra állni, és elmondani, hogy mi a szitu, mert mindig ez lesz, amíg el nem költözöl. Le kell ülni beszélgetni, mert így csak ti fogjátok mindig kellemetlenül érezni magatokat.Szerintem még most hihető volt a sztori, de hosszútávon tényleg nem jó hazugságban élni.

2019. jan. 28. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
53%
Nem olvastam végig a válaszokat, de mond el neki! Ha veszekedni fog azért, hogy nem szűzen mész férjhez, kérdezd meg, hogy ő nem csinálta anyukáddal házasság előtt? Vagy a faterod is szűzen nősült?
2019. jan. 28. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
29%
"Útmutatás: Ti.: " A Vallás olyan, mint egy Pénisz. Ha van valakinek, semmi gond. Még az sem baj, ha valaki büszke rá. De azért mégse vedd elő és kezd el körbelóbálni nyilvánosan! És LÉGYSZÍVES, ne próbáld meg lenyomni a gyerekeink torkán !" És ez a saját gyerekre is vonatkozik szerintem." :D
2019. jan. 28. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!