Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Nagyon kínos helyzetbe hoztam...

Nagyon kínos helyzetbe hoztam anyukámat. Most szégyellem magam. Hogyan tegyem magam túl ezen?

Figyelt kérdés

Apukám elég konzervatív, vallásos és szigorú szülő. Anyukámmal ezen sokat vitatkoznak hogy mit szabad és mit nem szabad nekem.

17 éves vagyok. Bulizni el szoktak engedni mert mindig jön a legjobb barátnőm 24 éves nővére is akit ismernek..

De most más volt a helyzet, 1 éve van barátom, vele akartam aludni. Mondtam anyukámnak, mondta hogy rendben.. hazaértem reggel és mondja hogy apukámnak azt mondta, hogy bulizni voltam megint, de elég kínos mert 10re értem haza szóval lehet hogy rájött a dologra..

(Apukám ellenzi a házasság előtti szexet) szóval most nagyon rosszul érzem magam.. anyukámnak miattam kellett hazudnia és még átlátszó is az egész dolog..teljesen azt érzem hogy valami bűnt követtem el, apukámnak a szemébe is nehezen tudok nézni


2019. jan. 28. 10:24
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
81%
Ne hagyd hogy emésszen a lelkifurka.
2019. jan. 29. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
81%
Ha ezért kitagadna az őt minősíti.
2019. jan. 29. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
56%

Akik itt válaszolnak, csupa jó családból származnak. Nagyon könnyű azt mondani hogy mondja el neki, ha a várt következmény a "biztos megérti", a "kicsit megbántódik" és a "veszekszik pár napig".

Nem minden szülő ilyen, van aki veréssel, otthonról kidobással, anyagi támogatás megvonasával, a barát/anya bántalmazásával vagy kitagadással díjazna egy ilyen húzást.

Kérdező, te tudod mennyire durva eset az apád, de ha bármi módon veszélybe kerülhetsz te, a párod vagy édesanyád a reakciójától akkor hiába szép erény az őszinteség, tartózkodj tőle.

2019. jan. 30. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!