Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Normális hogy azért tiltanak...

Normális hogy azért tiltanak tőle mert nem gazdag?

Figyelt kérdés
Tavaly nyáron megismerkedtem egy lánnyal akkor még annyi volt a baja vele hogy 15 évesen sminkeli magát. Ezt még nagy nehezen el is fogadták! Nem rég meghívtak minket magukhoz vendégségbe. A szüleim tök normálisak voltak beszélgettek. Aztán mikor haza jöttünk elkezdték mondani hogy: "Ez a lány nem méltó a nevedhez." Most komolyan eskü mintha a középkorban élnénk. Nem gazdagok igen mi meg viszonylag befolyásosak vagyunk... Ez normális vagy nem?

2019. febr. 3. 21:56
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
74%
Akkor ijesszél rájuk, hogy ha nem méltó a nevedhez, de őt szereted, akkor mi lenne, ha nevet változtatnál?:) Problem solved:) Egyébként ha ő nem veszi észre (csaj) , hogy nem fogadják őt el , akkor tényleg nem is kell neki erről tudnia. Tehát ,hogyha egyértelműen, nyíltan, szemtől szembe neki nem utasítják el őt a szüleid, hanem amúgy jóvá van hagyva a kapcsolat részükről is, akkor nem kell húzgálni az oroszlán bajszát, mert még kitesznek; meg mondjuk te ismered őket, hogy hogyan reagálnák le, hogyha csak ilyen kis cukin, kedvesen, nyugodt hangnemben, stílusban közölnéd, hogy "Hát akkor mi lenne, ha nevet változtatnék?":):):)
2019. febr. 4. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim válasza:
45%

Jaj, ezt en is ateltem. 12 voltam, amikor a fejemhez vagtak, hogy hagyjam ott a - felsoosztalybeli - baratomat, mert tuti, hogy az oroksegre hajt, mert ok nem allnak annyira jol, mint mi.

Viszont akarmennyire is aranyos a lany, akivel ismerkedsz, hidd el, hogy gimi utan sokan lesznek, akik szemet vetnek rad a penzed miatt es rajossz, hogy annyira azert nem is volt alaptalan a szuleid kijelentese. Ne lokj el magadtol mindenkit, sot senkit se, de egy bizonyos kor felett mar erdemes megvalogatni, hogy kivel allsz szoba. :) 17/L

2019. febr. 5. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
45%

" ott a - felsoosztalybeli - baratomat, mert tuti, hogy az oroksegre hajt, mert ok nem allnak annyira jol, mint mi."


Most akkor te vagy a felső osztálybeli vagy a barátod? Mert a szöveg alapján ti, kijelentés alapján ő. Vagy ennyire nem tudsz fogalmazni?

2019. febr. 5. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim válasza:
56%
Kedves utolso, gondolom ha azt irtam volna, hogy letminimum alatt elunk, rogton megfelelt volna a fogalmazasom.:) Az fel sem merult benned, hogy talan leteznek olyanok is, akiknek a masodik nyelvuk a magyar es azert nem fogalmaznak tokeletesen? Amugy meg szerintem kiderul a szovegbol, hogy mindketten azok vagyunk, de legyen igazad.
2019. febr. 5. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim válasza:
57%
Nem az en hibam, ha tobbszori magyarazat utan sem tudsz felfogni valamit
2019. febr. 5. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:

Milyen kis bájos, biztató hozzászólások...mintha valami leányregényben élnének.

Nos, a nagy büdös valóság az, hogy egy sokadik generacios, orvo-jogász család bizony nincs egy szinten egy gyári melóssal, egy 3 műszakos nővérrel.

Lehet itt tolni a demagóg dumat, hogy minden értelmiségi éhenhalna a prolik nélkül, de akkor sincsenek azonos helyen, helyzetben.

Gondolj bele kérdező a szociokultúrális örökség, skill amit az anyatejjel magadba szívtál, hol van meg egy melós családban? Biztos érted miről írok.

Most fiatalon, szerelmesen még okés a keveredés, de felnőttként már te is így fogod látni.

Amúgy hogy ismerkedtetek össze? Az én fiaim elitgimibe járnak és mar ott sem keverednek nemhogy szakközepesekkel, de gyengébb gimisekkel sem.

2019. febr. 26. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!