Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Apám mindig azzal jön, mi...

Apám mindig azzal jön, mi lesz, ha ő meghal, én meg fogom szívni. Mi lenne, ha tudná, hogy mivel ő egy erőszakos apa, én várom, hogy végre megszabaduljak tőle?

Figyelt kérdés

rettenetes apa.


megaláz, durván beszél, ordibál velem, kezet emel rám.

felnőtt ember vagyok pedig.


mindig jön azzal, hogy nélküle énsenki vagyok és leszek.


holott iskolázott vgyok, dolgozom.


csak még otthon lakok, de ha lenne pénzem, elmennék.


nekem mindig az jár a fejemben, hogy oké, hajrá, jöjjön a kaszás.... leszarom, ha nem illik ezt gondolni.


annyira elegem van már belőle.


sokszor elképzelem, ha már nem élne, mennyivel nyugisabb lennék, mennyire nem kéne arról szóljon az élet, amiről most szól.


de még csak 65 éves... meglehet, hogy én előbb halok meg, mint ő a sok stressz miatt.



2019. febr. 5. 23:25
1 2 3 4 5
 11/42 A kérdező kommentje:

ebben mi a kamu?!


miért provokálsz?

2019. febr. 6. 00:28
 12/42 anonim ***** válasza:
Nem ismerjük őt, igy nem tudhatjuk, hogy mi lenne. Csak találgathatunk, de azzal mit tudsz kezdeni?
2019. febr. 6. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/42 A kérdező kommentje:

"Ha kamut irsz gyakorolj előtte.."


te meg a helyesírást gyakorold!

az "írsz" hosszú magánhangzóval helyes.


a "vok" az E/1. sz. létige rövidítése, teljesen normatívnak és gyakorinak számít a netnyelvben, akárcsak a kisbetűs írásmód.


a megnyilvánulásaid alapján vmi. hasonlóan elbaaszott karakter lehetsz, mint apám, aki tengelyt akaszt bárkivel, és direkt rosszindulatú.

2019. febr. 6. 00:35
 14/42 anonim ***** válasza:
84%
Vok.. Kb tinik használják. Én vokban főzők.. Te nem vagy felnőtt v nem másod diplomáért gyúrsz..
2019. febr. 6. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/42 A kérdező kommentje:

ezért mondom, hogy ne égesd magad, hogy a "vok"-ért beszólsz.


ajánlom Veszelszki Ágnes nyelvész munkásságát.


nem csak a tinik használják a rövidítéseket.


a netnyelv univerzális!


mielőtt beszólsz, tájékozódj!

2019. febr. 6. 01:22
 16/42 anonim ***** válasza:
82%
Hú , kérdező. Te oktatsz ki másokat hogy arrogánsak, de közben rólad ordít ez... Bírom a magadfajtát. "Bár megdöglene apám, de itthon élek a nyakán mert a pénze, az persze kell..." Nekem úgy tűnik a faterodnak elege van hogy a dolgozó, fenőt gyereke nem képes az anyagi támogatás nélkül megélni. Vagyis apád igazat mond...
2019. febr. 6. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/42 anonim ***** válasza:
anyukáddal, többi rokonoddal mi van?
2019. febr. 6. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/42 A kérdező kommentje:

17. miért adsz a számba olyan szavakat, amit én NEM mondtam???

"Bár megdöglene apám, de itthon élek a nyakán mert a pénze, az persze kell..."

ez a te mondatod, NEM az enyém.

és hogy érthető legyen: apám öregségi nyugdíjas, mivel fizikai munkás volt, és az elmúlt 30 évben bizonytlan munaerőpiaci pozíciójú, mert nem állami munkahelyen dolgozott, hanem vállalkozóknak, ezért a nyugdíja olyan alacsony, hogy anyagilag ő nem élne meg egyedül, ha mi anyámmal nem lennénk.

én a fizetésem 50%-át minden hónapban hazaadom,nem a nyakukon élősködöm!


18. apám természete ilyen, a hangja, mint a pörölykalapács.

másokkal is ilyen.

erőszakos, kivagyi, basáskodó háziúr, ennek gondolja magát.

de csak itthon mer ilyen lenne, pl. a munkahelyén soha nem tudta az érdekeit képviselni, mindig meghunyászkodott.

rajtunk vezeti le a feszkót, mindig is ez volt.

2019. febr. 6. 02:36
 19/42 anonim ***** válasza:
100%

Mi lenne, ha a fizetesed 50%-at nem adnad haza, hanem felre tenned, es lakasra gyujtenel?

Szerintem ez szuleidnek is jobban megerne.

Csak egy tipp🤷

2019. febr. 6. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/42 anonim ***** válasza:
13%

Kérdező,ne hallgass itt azokra,akik azt tanácsolják vegyél fel hitelt.

Ők irigykednek arra,hogy neked van türelmed elviselni ezt,meg nem viszket a feneked,hogy "hű,de önálló leszek,mert albiban lakok".


Így is baromi nehéz elindulni,pláne még kezdje is az ember az életét adóssággal.

Az,hogy kamat nélkül adják lényegtelen.


Amíg nem küld el otthonról,addig csak morog.

Valószínűleg nem ez a baja,hanem megöregedett,kiégett és fél,hogy nyugdíjasként mit fog csinálni.

És ezt valakin ki kell töltenie.

2019. febr. 6. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!