Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Apám mindig azzal jön, mi...

Apám mindig azzal jön, mi lesz, ha ő meghal, én meg fogom szívni. Mi lenne, ha tudná, hogy mivel ő egy erőszakos apa, én várom, hogy végre megszabaduljak tőle?

Figyelt kérdés

rettenetes apa.


megaláz, durván beszél, ordibál velem, kezet emel rám.

felnőtt ember vagyok pedig.


mindig jön azzal, hogy nélküle énsenki vagyok és leszek.


holott iskolázott vgyok, dolgozom.


csak még otthon lakok, de ha lenne pénzem, elmennék.


nekem mindig az jár a fejemben, hogy oké, hajrá, jöjjön a kaszás.... leszarom, ha nem illik ezt gondolni.


annyira elegem van már belőle.


sokszor elképzelem, ha már nem élne, mennyivel nyugisabb lennék, mennyire nem kéne arról szóljon az élet, amiről most szól.


de még csak 65 éves... meglehet, hogy én előbb halok meg, mint ő a sok stressz miatt.



2019. febr. 5. 23:25
1 2 3 4 5
 41/42 anonim ***** válasza:
81%

Fuh, figyelj.

Most minden rosszindulat nelkul.

Nalam is kb, ugyanez a helyzet. 19 evesen elvegzem a gimit, elmegyek szepen kollegiumba Pestre, aztan dolgozni. Valami nagyon olcso lakasba elmegyek, amit tudok fizetni, akar lakotarsakkal is. Vagy hajora dolgozni, ott lenyegeben laknod is kell.

Ezutan ha mar sinen vagyok, szepen hazaadok nekik penzt x idokent, mert azert ok is adtak nekem, felneveltek. Viszont talalkozni nem fogok veluk, mivel a penznel/anyagiaknal tobbet en sem kaptam.

2019. febr. 6. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/42 anonim ***** válasza:

Hát, Kérdező!


Nincs elég bajod, még ez a sok troll is szépen neked esett!


Sajnálom!


De szerintem jól teszed, hogy nem veszel fel hitelt, meg nem mész el egy albiba nyomorogni!


Szerintem semmi rossz nem lenne abban, ha a családtagok együtt laknának, ha meg tudnák beszélni a nézeteltéréseiket és nem erőszakkal vezetnék le egymáson.


Szóval szerintem valahogy meg kellene beszélnetek, pontosan mi baja van veled az apádnak, amikor te tanulsz és dolgozol is és amúgy is rengeteg stressz ér téged így is!


Szerintem nem a menekülés a megoldás vagy a halálára várás.


Mikor kezdődtek a problémák, mi váltotta ki belőle az elsőt, mikor változott meg édesapád viselkedése, mikor/mi miatt romlott meg így a kapcsolatotok és hogyan tudnál rajta segíteni - hirtelen ezek a kérdések jutottak eszembe.


De ezekre nem itt fogsz választ kapni.


Ha nem lehet vele normálisan megbeszélni és indokolatlanok a dühkitörései, akkor valamilyen pszichés betegség, skizofrénia is állhat a háttérben akár, sajnos láttam már ilyesmit!


Ha pedig túlságosan elfajul a fizikai erőszak, akkor hívhatsz rendőrt (ha már vér folyik, mert addig semmit nem csinálnak), vagy mentővel bevitetheted apukádat a pszichiátriára és akkor pár hétre benntartják, ott lehiggad és kap majd gyógyszert, ami megszünteti a deviáns viselkedését - de reméljük, nem erről van szó!


BESZÉLJ VELE!

2019. febr. 8. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!