Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Apám mindig azzal jön, mi...

Apám mindig azzal jön, mi lesz, ha ő meghal, én meg fogom szívni. Mi lenne, ha tudná, hogy mivel ő egy erőszakos apa, én várom, hogy végre megszabaduljak tőle?

Figyelt kérdés

rettenetes apa.


megaláz, durván beszél, ordibál velem, kezet emel rám.

felnőtt ember vagyok pedig.


mindig jön azzal, hogy nélküle énsenki vagyok és leszek.


holott iskolázott vgyok, dolgozom.


csak még otthon lakok, de ha lenne pénzem, elmennék.


nekem mindig az jár a fejemben, hogy oké, hajrá, jöjjön a kaszás.... leszarom, ha nem illik ezt gondolni.


annyira elegem van már belőle.


sokszor elképzelem, ha már nem élne, mennyivel nyugisabb lennék, mennyire nem kéne arról szóljon az élet, amiről most szól.


de még csak 65 éves... meglehet, hogy én előbb halok meg, mint ő a sok stressz miatt.



2019. febr. 5. 23:25
1 2 3 4 5
 31/42 anonim ***** válasza:
100%

"Mi lenne, ha tudná, hogy mivel ő egy erőszakos apa, én várom, hogy végre megszabaduljak tőle?"


Kitépné az összes haját sikongatva fingorászva, közben maga alá vizelne és sírna.


Most, hogy megtudtad a választ a kérdésedre, hogy "Mi lenne, ha tudná, hogy mivel ő egy erőszakos apa, én várom, hogy végre megszabaduljak tőle?", mehetsz is innen.

2019. febr. 6. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/42 anonim ***** válasza:
61%

"Én is azt mondom , legyél önálló na apádon elősködj.

Addig amíg ott laksz el kell fogadnod az ő szeszélyeit, mindent." - kevés undorítóbb dolgot tudok elképzelni, mint ha valaki egy erőszakos bűncselekmény eltűrésére buzdít...

"megaláz, durván beszél, ordibál velem, kezet emel rám.

felnőtt ember vagyok pedig." - kérdező, védd meg magad, csak azt tudom tanácsolni. Ne hagyd, hogy egy senkiházi agresszív féreg a méltóságodba taposson.

2019. febr. 6. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/42 anonim ***** válasza:
21%
Akkor a felnőtt ember takarodjon a saját vackára, ne annak a pénzén zabáljon meg éljen akit megvet. Ha olyan ro.hadék az öreg, akkor az eltartás se kelljen a kérdezőkének.
2019. febr. 6. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/42 anonim ***** válasza:
23%
"Hanem hogy kid van, élő rokonod, és hogy te lakhatnál-e náluk apád helyett." Magyarán: keressen mást akin élősködhet.
2019. febr. 6. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/42 anonim ***** válasza:
13%
Lelehet pontozni , de undorodom az olyanoktól mint a kérdező. "utálom apámat, de nem lépek le, mert a pénzét szeretem.... Hát akkor kussolj, és maradj otthon apád mellett.
2019. febr. 6. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/42 anonim ***** válasza:
73%

Nézőpont kérdése,én meg undorodom az olyanoktól, mint a Kérdező apja, aki azt hiszi, hogy a gyerek az ő tulajdona, és bármit megtehet vele szemben, a bűncselekményt is beleértve.

Rám emelt volna kezet 18+ évesen AKÁRMELYIK szülőm, a mentő vitte volna el, az tuti... (persze szigorúan a jogos önvédelem keretein belül maradva:))

2019. febr. 6. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/42 anonim ***** válasza:
84%

"Lelehet pontozni , de undorodom az olyanoktól mint a kérdező. "utálom apámat, de nem lépek le, mert a pénzét szeretem.... Hát akkor kussolj, és maradj otthon apád mellett."


Én meg azoktól undorodom,akik azt hiszik,hogy azért,mert pénzük van bármit megtehetnek.


Tudod léteznek emberi viselkedési normák.


Normális ember örülne,hogy a gyereke dolgozik és tanul egyszerre.Ez önmagában baromi nehéz.

Nem kellene még lehúznia a saját gyerekét.


És hát ugye ez már nem a szocializmus,hogy mindenkihez hozzávágnak egy lakást szinte ingyen.

Arról nem írtak egy sort sem a kedves édesapa miből jutott lakáshoz,mert ma egy csak érettségivel biztosan nem jutna ehhez a kiváltsághoz,hogy terrorizálja a családtagjait,csak azért,mert "övé a ház".

2019. febr. 6. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/42 anonim ***** válasza:
15%
Aha. . A kérdező DOLGOZÓ, FELNŐTT. Nem gyerek. Változtathatna, de nem akar, mert az nem KÉNYELMES. inkább rinyál hogy megdögölhetne az apja. Szegény "gyerek" mindjárt úgy megsajnálom hogy a könnyem is kicsordul. Érdekes világban élünk: Az élősködő a szent, a szülő a szemét.
2019. febr. 6. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/42 anonim ***** válasza:
78%
#38, továbbra is azt nem értem, hogy hogy jön az apa ahhoz, hogy kezet merjen emelni a Kérdezőre?
2019. febr. 6. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/42 anonim ***** válasza:
82%

70%-os nem érted,hogy az erőszakos viselkedés nem mentesít fel senkit,azért,mert övé a tulajdon?


Mellesleg gondolom nem kizárólagos tulajdonosa a lakásnak,gondolom a fele az anyáé.


A saját házadban sem tehetsz meg bármit.


Ha a kérdező apját ennyire zavarja a helyzet,akkor mondja meg,hogy mi a baja,ne gázoljon bele a gyereke lelkivilága ilyen szövegekkel,hogy "nélkülem nem érsz semmit"-ez tipikus önsajnáltató,egoista ember fenyegetése.


Hidd el sokkal rosszabb helyzetek is vannak,ahol mondjuk beteg gyerek van,és ott nem csinálja ezt a szülő,hogy megüti a gyerekét.


Ha meg valaki ennyire nem tudja elviselni a családi légkört,minek vállalt családot?


Szerintem joggal fáj a kérdezőnek,hogy próbál tudatos életet élni,nem szórja a pénzt,dolgozik,tanul.És ezt semmibe veszi az apja.


Gondolom irigy arra,hogy ő többre fogja vinni,meg nem sikerült még be egy gyerek sem,ami miatt az egész életében nem tudott tovább tanulni.

2019. febr. 6. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!