Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Apám mindig azzal jön, mi...

Apám mindig azzal jön, mi lesz, ha ő meghal, én meg fogom szívni. Mi lenne, ha tudná, hogy mivel ő egy erőszakos apa, én várom, hogy végre megszabaduljak tőle?

Figyelt kérdés

rettenetes apa.


megaláz, durván beszél, ordibál velem, kezet emel rám.

felnőtt ember vagyok pedig.


mindig jön azzal, hogy nélküle énsenki vagyok és leszek.


holott iskolázott vgyok, dolgozom.


csak még otthon lakok, de ha lenne pénzem, elmennék.


nekem mindig az jár a fejemben, hogy oké, hajrá, jöjjön a kaszás.... leszarom, ha nem illik ezt gondolni.


annyira elegem van már belőle.


sokszor elképzelem, ha már nem élne, mennyivel nyugisabb lennék, mennyire nem kéne arról szóljon az élet, amiről most szól.


de még csak 65 éves... meglehet, hogy én előbb halok meg, mint ő a sok stressz miatt.



2019. febr. 5. 23:25
1 2 3 4 5
 21/42 anonim ***** válasza:
60%

"nekem mindig az jár a fejemben, hogy oké, hajrá, jöjjön a kaszás." "sokszor elképzelem, ha már nem élne, mennyivel nyugisabb lennék"

Áh, nem te nem gondolsz olyanra hogy dögöljön meg apád. Nem tetszik a rendszer? Nem bírod az öreged pofáját? Le lehet lépni, és otthagyni az öreget a pénzével együtt. Apádnak megkönnyebbülés lenne, hogy nem leszel életet végéig a nyakán. "csak 65"? Más ezt meg sem éli....

2019. febr. 6. 04:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/42 anonim ***** válasza:
18%

Nem igazán értem mi a baj a kérdezővel.

Tanul,dolgozik.


Az apjának,ha nem tetszik,hogy otthon van,akkor mondja meg kerek perec.

Nem pedig mit egy sértett kisgyerek durcizni kell.


Sajnos mérgező ember,másokra nyomja a nyomorát.

És,ha elmegy,elüldözi a gyerekét,mit fog elérni?

Egy megkeseredett öregember lesz,akivel senki sem áll szóba.


Itt igen is az apukával van a baj,nem a gyerekkel.

Írta,nem csak vele ilyen,hanem mindenkivel.


Valószínűleg az is sérti az egóját,hogy a gyereke többre fogja vinni,mint ő.

Szörnyű az ilyen..


Édesanyád hol van a történetben?Miért tűri ezt el neki?


Én biztos megmondanám neki,ha nem változtat a viselkedésén,akkor élhet egyedül.

Durván beszél a családtagokkal,kezet emel rájuk.

2019. febr. 6. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/42 anonim ***** válasza:
94%
Értelmetlen az egész. Normális kérdés sem hangzik el. Senki nem tudhatja, mit szólna apád ha, ezt tudná. Amúgy minek írsz ide, ha nem tudod elfogadni mások véleményét? Erről szól az oldal. Amúgy ha valóban olyan szar és kényelmetlen lenne neked , már nem lennél ott. Én úgy hagytam ott apámat egy hátizsákkal a hátamon mint a szél. Anyum meghalt, faterral képtelen voltam egy légtérben lenni. Ennyi.
2019. febr. 6. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/42 Salx Narval ***** válasza:
43%
A helyzeted nem mondható jónak de van két lehetőséged "megszoksz, vagy megszöksz" ahogy mondani szokták. A választás joga viszont a tiéd.
2019. febr. 6. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/42 anonim ***** válasza:
0%

19: Nem úgy értettem, hogy velük milyen.

Hanem hogy kid van, élő rokonod, és hogy te lakhatnál-e náluk apád helyett.

2019. febr. 6. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/42 anonim ***** válasza:
81%
Hát ha ok nélkül kezet emel rád, üss vissza.
2019. febr. 6. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/42 anonim ***** válasza:
30%
Aki más ember halálát kívánja, az nem normális. Vigyázz kérdező, vissza fog ütni a sors. Az én apám sem főnyeremény, de ez durva. Ha annyira rossz neked, hidd el, megoldanád, hogy azonnal elköltözz. Akit például agyba-főbe vernek, mint ahogy te azt állítod, inkább lakna a híd alatt is, csak hogy megszabaduljon egy ilyen embertől...
2019. febr. 6. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/42 anonim ***** válasza:
79%
Ez egy nehéz helyzet - apád nehéz személy, egy kicsit te is az vagy, és ezért lehet a fellépő nagyfeszültség. Nem tudnád úgy megoldani, hogy 2-3 diáktárssal együtt bérelnétek albérletet? Valószínűleg mások is vannak hasonló helyzetben és valószínűleg jobban kijönnétek egymással. hm?
2019. febr. 6. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/42 anonim ***** válasza:
73%
Azért utáljátok ennyire egymást, mert ugyanolyanok vagytok. Szépen villogtatod itt sorra azokat a tulajdonságokat, amiket apádnak meg felrósz, a vicc meg az, hogy észre sem veszed. Szegény anyád, két ilyennel kell együtt élnie...
2019. febr. 6. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/42 anonim ***** válasza:
26%

Hiába mondod te hogy tanult vagy ez nem látszik meg a megnyilvánulásaidból.

Inkább egy buta arrogáns vagy és nyilván ezt látja apád is. Én is azt mondom , legyél önálló na apádon elősködj.

Addig amíg ott laksz el kell fogadnod az ő szeszélyeit, mindent.

2019. febr. 6. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!