Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülők ti mit szólnátok...

Szülők ti mit szólnátok ehhez? Jól teszem, hogy edzőterembe fogok inkább járni? 20 éves srác vagyok

Figyelt kérdés

Múlt héten hagytom ott a sulit, mert egyszerűen elegem lett nem érdekelt unalmas stb..


Voltam a munkaügyön ugye bejelentkezni, de nincs semmi munka nagyon szerintem.


Meg nem is mondtak semmi biztosat.


Közbe szerintem ingyen ingyen bérletet úgyhogy inkább edzek.



2019. febr. 6. 15:01
1 2 3
 21/27 A kérdező kommentje:
Suliba nem megyek! Unalmas! Utálom! És még sorolhatnám
2019. febr. 10. 20:42
 22/27 anonim ***** válasza:
67%
Akkor vár a gyár. Hajrá.
2019. febr. 10. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
59%
Hidd el, ha nem az utcán akarsz csövezni, akkor bezony unalmas dolgokat is meg kell csinálnod majd életed során. De ezzel, hogy kb. semmi hasznosat nem csinálsz, csak héderelsz, egyenes úton haladsz afelé, hogy semmi értelmes helyre nem fognak felvenni dolgozni. A cégeknél nem lesz pozitívum az életrajzban az, hogy hány centivel lett vastagabb a bicepszed.
2019. febr. 10. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
59%
Jesszus, ez m a hisztis pi*csa, főleg pasi létére.
2019. febr. 10. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
54%

Mi érdekelne? Mi az, amit szívesen tanulnál? Esetleg abba kezdhetnél bele.


Gimit vagy egyetemet hagytad ott? (tudom 20 vagy, de nekem a külföld- MO változtatások miatt sajnos évet kellett ismételnem, plusz 5 osztályosba jártam, szóval 20 évesen ballagtam.)


Ha van érettségid, nyelveket tudsz? Nem gondolkodtál ebben az esetben multin?


Jó, ha tisztázod, mit szeretnél tanulni, mivel szeretnél foglalkozni és úgy elindulni.


Ami az edzőtermet illeti; ha keresel munkát vagy jelentkezel valamilyen képzésre, addig, amíg nincs valami találat, nyugodtan csinálj, amit szeretnél. Mindegy, hogy két interjú közt kondizol, könyvet írsz, simsezel vagy az ágyból bámulod a plafont. Akkor lenne rossz, ha konkrétan nem keresel állást, csak lopod az időt.

2019. febr. 23. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
49%
Jól teszed, csak ne helyette, hanem mellette. Valamit kezdj magaddal. Nem kell a birkákhoz beállni a sorba, gyári meló meg egyebek, de valahogy oldd meg, hogy legyen jövedelmed.
2019. febr. 23. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
Rakodó, költöztető munkával óránként jobban lehet keresni, mint sok munkahellyel. Ha meg edzett is vagy, akkor mégcsak nem is lesz megerőltető.
2019. febr. 24. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!