Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Az olyan szülő, aki mindenáron...

Az olyan szülő, aki mindenáron elhajtja a lánya barátját, meg nem is engedte neki sokáig, mert mi az már, hogy a kislány sz. Xel?

Figyelt kérdés
Közben lassan 24 és elhajtotta a barátját mellőle, addig áskálódott. Mert mi az, hogy ennyi idősen "azt" is akarja. Az ilyenek mit éreznek?
2019. febr. 6. 16:33
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
61%
"Vagyis a lánynak évek álltak rendelkezésére, hogy elkezdjen titokban pénzt gyűjteni, hogy 18 éves korára legyen annyi pénze, hogy valahol 1 kisszobát tudjon bérelni." Pontosan! Én ugyanezt tettem. Iskola előtt hajnaltól szórólapoztam, iskola után pedig mindenféle diákmunkákat vállaltam 16 éves korom óta és szinte mindent félretettem, éjszakánként tanultam és írtam leckét. Nem volt könnyű de megérte, innentől kezdve nincs az a kifogés amit elfogadhatónak találnék.
2019. febr. 6. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
39%
Munkaügyis manapság már ilyen kérdésekben is utazik?
2019. febr. 6. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
Milsen munkaügyis?
2019. febr. 6. 17:25
 14/21 anonim ***** válasza:
Gondolom édesanyádról van szó, szóval a legpontosabb választ akkor fogod kapni, ha tőle kérdezed meg, hogy mit érez.
2019. febr. 6. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
15%
Talán mert a huszonhárom éves agyilag gyerek.... Ahogy a kérdésből is látszik. szex nem csúnya szó lükécském. Még csak le se mered írni, nemhogy csinálni... Pedig ku.rva jó dolog. Na látod. a ku.rvát már jelezné a trágárságszűrő.
2019. febr. 6. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim válasza:
50%

Nem tudom mit éreznek a szülők, de a lányt se.

24 évesen szerintem ki tud magáért állni az ember, ha meg olyan összeférhetetlenek a szülők akkor el kell költözni otthonról.

Egyetem mellett is lehet annyit dolgozni, hogy el tartsa egymagát addig amíg nem tud főállásban dolgozni, ha meg kényelmesebb, hogy otthon tető van a fejünk felett és eltartanak akkor sajnos vállalni kell azokat a szabályokat amiket a szülők hoznak.

2019. febr. 6. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
50%
Nem , persze hogy nem. Akkor meg dugtad volna a csajt, csak elhajtatott apucival. Ha a liba képtelen a sarkára állni, és még mindig otthon ül, meg is érdemli.
2019. febr. 6. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
22%
Ki az az eletkeptelen aki 24 evesen otthon lakik mamahotelben ?
2019. febr. 6. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
85%

"Te hülye vagy? Nekem sem volt. Nappali iskola, bejárás és tankötelezettség mellett, hogy gondolod. Plusz, ha még normális iskola, ahova nem elég csak bejárni és annyi."


Nem vagyok hülye, csak ugye aki csak hisztizni tud, és nem tesz meg semmit a jövője érdekében az maradjon is otthon a szigorú szülei keze alatt.


Csak mondom. A szüleim agresszív alkoholisták voltak. 10 éves koromban tudtam, hogy el kell onnan mennem. Gyűjtöttem a pénzemet. Ha ajándékba pénzt kaptam akkor elraktam. Visszavittem az üres üvegeket. 15 évesen elmentem a boltba bevásároltam az idős, beteg szomszédaimnak, ha kellett átmentem takarítani hozzájuk. Budapesten panelban éltem. Zsebpénzt kaptam érte. Ha vidéken laktam volna lány létemre a kertet is rendbe tettem volna pénzért. 16 évesen diák munkáztam, volt, hogy szórólapokat osztogattam. Pénzt kaptam érte. Leérettségiztem úgy, hogy hétvégén a mekiben dolgoztam. Érettségi után bőven volt annyi pénzem, hogy szobát béreljek, és pár hónapig ne legyen anyagi gondom. Mindent akarni kell. Ja, hogy nehéz a semmittevésről lemondani??

Ja, és ne hülyézzél, mert én sem tettem.

2019. febr. 6. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
16%
Multkor még a tiéd volt a körömlakk.. Kamu
2019. febr. 6. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!