Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Meddig tart a leánygyermek...

Meddig tart a leánygyermek részéről az apja iránti rajongás, "szerelem"?

Figyelt kérdés
Lassan 5 éves a gyerek. Odáig vannak egymásért. Mivel elváltak a gyerek anyjával, nem velünk él, de nagyon sokat van itt. Úgy néznek egymásra mint két szerelmes. Egy percet sem birnak ki egymás nélkül...

2019. febr. 20. 17:10
1 2 3 4 5 6
 1/54 anonim ***** válasza:
73%
Örökké.
2019. febr. 20. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/54 anonim ***** válasza:
10%
Ödipusz-komplexus. Tessék utána olvasni.
2019. febr. 20. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/54 anonim ***** válasza:
14%
Addig, amíg talál egy az apjához kívül-belül megszólalásig hasonló hapsit, akihez hozzámehet feleségül.
2019. febr. 20. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/54 anonim ***** válasza:
26%
Soha nem voltam "szerelmes" az apámba. Szerintem ez nem normális dolog.
2019. febr. 20. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/54 anonim ***** válasza:
20%
Csatlakozom az előttem szólóhoz: ez nem normális. Az oké, hogy szeretik egymást, de ez a szerelem-dolog beteges. Főleg a mai világban, ahol annyi kisgyereket erőszakolnak meg, az esetek többségében családon belül.
2019. febr. 20. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/54 anonim ***** válasza:
93%
Ennyi idős korban nagyon gyakori a gyerekeknél, hogy az ellentétes nemű szülőért odáig vannak, ”szerelmesek belé”. Amíg nem fajul el túlságosan, addig nincs ezzel baj, ki fogja nőni. Különben is, jobb lennd, ha utálná az apját?
2019. febr. 20. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/54 A kérdező kommentje:
Pár év múlva nem hagy alább ez?
2019. febr. 20. 17:42
 8/54 anonim ***** válasza:
96%
Alábbhagy, de jó esetben ebből lesz egy olyan szülő-gyerek kapcsolat, ahol kamaszként és felnőttként sem ciki a bizalom és a kötődés.
2019. febr. 20. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/54 anonim ***** válasza:
98%
Én már kisgyerekként is apás voltam, felnéztem rá minden tekintetben. Most lassan 17 évesen ugyanúgy rajongok érte, ő a legnagyobb példaképem és támogatóm, vele osztok meg mindent és ha mondjuk beteg vagyok még ma is megvárja amíg elalszom. Van, hogy velem jön koncertekre, ismeri és kedveli a barátomat az első perctől kezdve. Nem tartom cikinek megölelni, vannak közös poénjaink és ő az egyik legjobb barátom, ha mondhatom ezt. Nem értem miért tárják betegesnek az emberek a normális szülő-gyermek kapcsolatot. Őszintén, ha az a normális ami anyám és köztem van akkor nem is akarok "normális" kapcsolatot a szüleimmel.
2019. febr. 20. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/54 anonim ***** válasza:
100%
33 éves vagyok és imádom apukámat! :)
2019. febr. 20. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!