Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Meddig tart a leánygyermek...

Meddig tart a leánygyermek részéről az apja iránti rajongás, "szerelem"?

Figyelt kérdés
Lassan 5 éves a gyerek. Odáig vannak egymásért. Mivel elváltak a gyerek anyjával, nem velünk él, de nagyon sokat van itt. Úgy néznek egymásra mint két szerelmes. Egy percet sem birnak ki egymás nélkül...

2019. febr. 20. 17:10
1 2 3 4 5 6
 31/54 A kérdező kommentje:
Borzasztóan hisztis és rossz gyerek. Sokkal könnyebb lenne vele megbékélnem, ha egy kis nyugodt, aranyos kislány lenne.
2019. febr. 20. 19:38
 32/54 anonim ***** válasza:
91%

Ugyanez rólad is elmondható, kérdező :D

Remélem, az apuka minél előbb kirak, mint macskát szarni.

2019. febr. 20. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/54 anonim ***** válasza:
94%

Első oldal után nem is olvastam tovább a válaszokat, már ott eldurrant az agyam.

Ilyenekkel dobálóztok, hogy "ödipusz-komplexus”, meg, hogy " beteg" és "káros" ?

Pont, hogy ennek az életszakasznak teljesen természetes velejárója, az EGÉSZSÉGES fejlődési szakasza, mikor a fiúk az anyjukba, a lányok az apjukba "szerelmesek". Ez a " szerelem" természetesen nem egyenlő azzal a "felnőtt" szerelemmel, amit egy férfi és egy nő érez egymás iránt, szexuális háttere pedig végképp nincs.

A sok önjelölt pszichológus, gyakorizás helyett esetleg, akár tájékozódhatna bizonyos dolgokról, mielőtt leír ilyen ordas nagy baromságokat.

2019. febr. 20. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/54 anonim ***** válasza:
9%
Miért mondom,h rossz a láthatás? Mert ahogy irja ma városban vannak,nem megy oviba a gyerek. Szerintem a lehető legxarabb egy gyereknek az,hogy 3 napot itt,utána ott... aztán "képzelem",hogy ti,hogy váltok el,de az én véleményem had legyen már a saját elképzelésem.... És miért is" k." jelzős,aki elváltal kezd? Mert aki elvált annak nincs joga újrakezdeni? Aki ezt minősíti az papírra vetette milyen társat keres,és olyanba is szeretett bele? És ha a kislány tényleg nehezen kezelhető? - tudta,hogy van ez igaz- de akkor az anyósát se szidja senki,mert tudta,h a párjának van anyja.
2019. febr. 20. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/54 anonim ***** válasza:
7%

Hát kérdező nem irigyellek.

Nálunk az apa- lány SZERELEM tavaly kezdődött. Akkor volt 16 éves a lányunk.

Én is el vagyok felejetve ha otthon van a lányom. Sőt mellé sem ülhetek.


A barátját is kezdi kicsinálni apuci.

Szerintem ez nagyon beteg dolog, már orvoshoz us akartam küldeni a férjem, de erre nagyon agresszivan reagált.


De miután kölcsönös a dolog...


Van ilyen is, és nagyon szégyenlem.

Nem tudom nálatok mi a helyzet, apuka mennyire gondolkodik reálisan, de én a helyedbe lépnék.

Nem azért mert szereti a gyerekét hanem mert sokszor nem normálisan csinálják.

Jó hogy a gyerek az első de ezt lehet ésszerűen is csinálni.

2019. febr. 20. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/54 anonim ***** válasza:
6%
Akkor ábrándultam ki az elvált,gyerekkel rendelkező férfiakból,amikor egyszer végignéztem hogy a 18 éves csaj miként akaszkodik rá az apjára,aki éppen a párom volt.Kössz,ilyenből nem kérek.Ha meghallom hogy egy pasinak gyereke van,max. szex,aztán tiplizhet.
2019. febr. 20. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/54 A kérdező kommentje:
Hát ha lesz közös gyermekünk, azt is kinézem a kislányból, hogy féltékenységből megfojtaná...
2019. febr. 20. 20:59
 38/54 anonim ***** válasza:
92%

Kérdező, az utolsó kommenteddel elárultál mindent magadról.


Szegény kislány. :/


20/F

2019. febr. 20. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/54 anonim ***** válasza:
91%
Szived szerint te is ezt tennéd most ezzel a kislánnyal :(
2019. febr. 20. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/54 A kérdező kommentje:
Nem igaz. Ezektől függetlenül szeretem őt. De ha az apja ad egy puszit nekem a nap folyamán, üvölt, hisztizik. Pedig ő van szeretve és ölelve egész héten.
2019. febr. 20. 21:15
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!