Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Meddig tart a leánygyermek...

Meddig tart a leánygyermek részéről az apja iránti rajongás, "szerelem"?

Figyelt kérdés
Lassan 5 éves a gyerek. Odáig vannak egymásért. Mivel elváltak a gyerek anyjával, nem velünk él, de nagyon sokat van itt. Úgy néznek egymásra mint két szerelmes. Egy percet sem birnak ki egymás nélkül...

2019. febr. 20. 17:10
1 2 3 4 5 6
 51/54 anonim ***** válasza:
29 vagyok,és imádom az apukámat!
2019. febr. 21. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/54 anonim ***** válasza:
50%
Elég szomorú,hogy féltékeny vagy egy 5 éves kislányra. Mi lesz ha lesz közös gyerek,és az is kislány lesz?Rá is féltékeny leszel?
2019. febr. 21. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/54 anonim ***** válasza:
55%

Egyébként ezzel nagyon óvatosan kéne bánni, ez a kislány pszichoszexuális fejlődése miatt fontos és ha rosszul van kezelve ez a dolog, akkor az kihathat felnőtt korára is, ezalatt a szerelmi és a szexuális életére gondolok. Szóval ne tiltsd az apjától még véletlenül sem. Ez kb. olyan mintha tiltanád a maszturbálástól. Nem szabad.


Egyébként ezt elektra-komplexusnak hívják és 3-6 éves korban fordul elő. Kisfiúknál ödipusz.


Én is csak azért tudom mindezt, mert 1 hete olvastam erről. :D


16/L

2019. febr. 22. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/54 anonim ***** válasza:
52%

30 évesen is ugyanúgy imádom az apukámat, ahogy a 23 éves húgom is. És a 3 kislányom a férjemet, és ő is a lányokat.


A lányok általában apásak, a fiúk meg anyásak.

Ez nem olyan szerelem, mint a férfi és nő között. Ez inkább egy olyan erősebb és szorosabb kötelék, ragaszkodás és szeretet, ami sose szakad el.


De elég gáz, hogy egy 5 éves kislányra vagy féltékeny. Teljesen természetes, hogy a párod szereti a kislányát, ő a legfontosabb neki.

Lehet, ha a kislány látná azt, hogy te se utálattal közeledsz felé, másképp viselkedne. Elváltak a szülei, neki is ugyanúgy új ez az egész helyzet.

2019. febr. 22. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!