Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülők! Ti úgy éreznétek,...

Szülők! Ti úgy éreznétek, hogy szülőként megbuktatok, ha a gyereketekben nem lenne hazaszeretet, honvágy?

Figyelt kérdés
Gondolok arra, hogy nem csak a pénzhiány miatt költöznek el, hanem azt mondanák, hogy ezen a "koszos, büdös Magyarországon csak éhenhalni lehet". Külföldre csinálnak gyereket, akit nem tanítanak meg magyarul, kábé szégyellik, honnan jöttek.
2019. febr. 24. 12:45
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
32%

Én szülő vagyok, és kötelességemnek tartom, hogy a (még kicsi) gyerekemmel megismertessem Magyarország minden zegét-zugát.

Én szeretem Magyarországot, és hiszem, hogy ha meg tudom neki mutatni az országnak azt az arcát, amit én ismerek, akkor ő is szeretni fogja.

Ha ez nem sikerül, és nem lesz benne szeretet, kötődés a hazája iránt... Igen, azt én nagyon keserű kudarcként fogom megélni. És épp azért, mert valószínűleg a te szüleid is pontosan tudják, hogy a gyökértelenség alapvetően a szülők hibája.

2019. febr. 24. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 LazyJones ***** válasza:
34%
#21. Hogy a gyökértelenség a szülők hibája, az lehet. Az viszont, hogy a gyökérség a szülők hibája, az majdnem biztos. Én a magam részéről nem foglalkozom azzal, hogy a leendő gyerekem hol akar élni, milyen nyelvet tart majd a sajátjának, és mire tanítja a gyerekeit. Legyen boldog, felszabadult, egészséges és sikeres, nekem ennyi elég. Minden másra ott a mastercard, meg a lesz#rom tabletta.
2019. febr. 24. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!