Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ha nem teszek apaságit, akkor...

Ha nem teszek apaságit, akkor is kell gyerektartást fizetnem?

Figyelt kérdés
2019. febr. 26. 18:38
❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯
 91/198 anonim ***** válasza:
74%

"Azt mondta mivel abortuszra akartam kényszeríteni, így bosszúból mindenképp engem nevez meg apának"


Ezen a kijelentésen valahogyan mindenki átsiklott.

Lehet, hogy nem is a tied a gyerek??


Amúgy egy ilyen nővel aki ennyire aljas módon átvert, egy percig sem lennék együtt!!

2019. febr. 27. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/198 anonim ***** válasza:
18%

"Nem akarom elhitetni senkivel, hogy félre kefélt volna. Tudom, hogy az enyém a gyerek."


Mégis tudja hogy az öve, utolsó!

2019. febr. 27. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/198 anonim ***** válasza:
38%
Szegény gyerek:(
2019. febr. 27. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/198 anonim ***** válasza:
52%

Ezért nem értem soha azokat, akik SOHA SEMMI SZÍN ALATT nem akarnak gyereket, mégis szexelnek vígan.

Még ha duplán védekeztek, akkor is esélyes a terhesség. A tabletta ráadásul pont nem egy életbiztosítás, picit megindul a nő hasa, egyből nem véd úgy. Nem egy ismerősömnek lett babája úgy, hogy szedte a bogyót rendesen.

Miért jó ez? Megéri 3 ember életét tönkretenni egy kis kamaty miatt? Az ilyen emberek nem hallottak róla, hogy - attól még, hogy az emberi faj élvezi is mellesleg - a nemi aktus elsődleges célja alapból az utódnemzés?

Én ebben a sztoriban a gyereket sajnálom, újabb kicsi akinek szr családban kell felnőnie a felelőtlen szülők miatt.

Aki ilyen szinten irtózik attól, hogy gyereke legyen, miért nem kötteti el magát minimum?

2019. febr. 27. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 95/198 anonim ***** válasza:
39%

"És azért nem köttettem el magam, mert arra vártam, hogy megkomolyodok, és hátha egyszer meggondolom magam."

Hallottál már arról, hogy az örökítőanyagot tudják tárolni? (lsd spermabank)

Egyébként lehet mesterséges megtermékenyítéssel is próbálkozni, sőt, örökbefogadással is. A kérdésedről és a megjegyzéseidből ordít, hogy neked semmit nem jelent, hogy egy gyerek a te véred, szóval tökéletes megoldás lenne az is.


Egyébként szerintem is aljas húzás ez a nőktől, de én inkább azon vagyok ilyenkor kiakadva, hogy mikor fogják már fel végre az emberek (nők is, férfiak is!!), hogy a szexből gyerek lehet, a szexben alapból mindig ott az esély a gyerekre, ezért a szex FELELŐSSÉG? Értem én, hogy bizsereg, meg hogy tök jó húzogatni ki-be, de megéri?


A tartásdíjról meg: undorító a hozzáállásod. Teljesen érthető, hogy "nem kérted" azt a gyereket, de mégis te hoztad össze (félig), te vagy a felnőtt a te felelősséged (is) lett volna, hogy ne foganjon meg. Ő nem tehet semmiről, és megérdemli, hogy gondoskodjanak róla a szülei (mindketten), ha már idióták voltak megakadályozni, hogy világra jöjjön. Nehogy már neki kelljen szenvedni a ti baromságotok miatt... lesz elég baja amúgy is.

Ha már összekalapáltad, szedd össze magad, és vállald a felelősséget, mint egy felnőtt ember.

2019. febr. 27. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 96/198 anonim ***** válasza:
74%

"megjegyzéseidből ordít, hogy neked semmit nem jelent, hogy egy gyerek a te véred, szóval tökéletes megoldás lenne az is."

Azért ezzel várjuk a DNS vizsgálatig. Nem csodálkoznék ha az is kiderülne hogy egyébként nem is az övé.

2019. febr. 27. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 97/198 anonim ***** válasza:
78%
"Az ilyen emberek nem hallottak róla, hogy - attól még, hogy az emberi faj élvezi is mellesleg - a nemi aktus elsődleges célja alapból az utódnemzés?" - hát hogyne... egy bizonyos erősen kisebbségi szubkultúrában - hardcore vallási fanatikuséknál - ez kétségtelenül így van... egyébként meg az ember a szexuális együttlétei mindösszesen 3%-át csinálja gyermeknemzési céllal, pontom 97%-át meg a kölcsönös örömszerző funkciója miatt.
2019. febr. 27. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 98/198 anonim ***** válasza:
82%
Én elköttetném magam, nő vagyok, de nem lehet. Mikor utoljára néztem, 40 éves kor felett vagy 3 gyerek után lehet. Úgyhogy várok...
2019. febr. 27. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 99/198 anonim ***** válasza:
69%

Jól át lettél verve. Nőként mondom, hogy undorító, amit a "kedves" barátnőd csinált veled. Most gondolom abban bízik, hogy majd ellágyul a szíved, és visszafogadod a kölykével együtt.

Ha jól beszélsz egy idegen nyelvet, költözz ki külföldre. Ha jó vagy a szakmádban, fogsz találni kint munkahelyet, nem kell mosogatnod vagy soron dolgoznod. A vazektómiát meg jól gondold át, nehogy a jövőben megint a pofádba hazudjanak egy többéves kapcsolatban...

2019. febr. 27. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 100/198 De La Cruse ***** válasza:
25%

Légy férfi.

Ha megcsináltad neveld is és a legjobbat adjad neki mindenből.

2019. febr. 27. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!