Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ha nem teszek apaságit, akkor...

Ha nem teszek apaságit, akkor is kell gyerektartást fizetnem?

Figyelt kérdés
2019. febr. 26. 18:38
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯
 61/198 anonim ***** válasza:
58%
Na jóóó... 4 és fél hónapos terhes papíron, és 5 hónapja állt le a tabival. A terhességet az utolsó meglévő menzesztől számoljuk, ami a szóban forgó asszonykánál még az utolsó megvonásos vérzés volt, nem menstruáció. Szóval, valami gyanús itt. Ráadásul valami gondja lehetett, ha a doki állította le több év után, nem is tisztul ki a szervezete egyhamar. Az meg, hogy 18 hetesen vette észre... ezt is csak egy férfival lehet elhitetni.
2019. febr. 26. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/198 A kérdező kommentje:
18 hetes terhes, 3 hete derült ki, és raktam ki. Nem hinném, hogy egy 15 hetes terhesnek már akkora hasa van ami annyira feltünő, hogy olyan is észreveszi aki nem is gondol terhességre. Lehet én vagyok balf....sz, de nekem nem tünt fel. Terhességi tünetei se voltak, max annyi, így jobban belegondolva, hogy voltak hangulatingadozásai.
2019. febr. 26. 21:09
 63/198 A kérdező kommentje:

Nem 18 hetesen vette észre, csak ő úgy döntött, hogy most 3 hete közli.


A fogamzásgátlóval nem tudom mi volt, ő ezt mondta, de szerintem az sem igaz, amit kérdez.

2019. febr. 26. 21:12
 64/198 anonim ***** válasza:
51%
Így már értem. Bár a 15 hét is elég komoly. Nem 5 hónapja hagyta abba a védekezést, erre fogadok egyébként. Nem tudsz sokat tenni, ezt megszívtad. Szerintem, ha már így alakult, tenni nem tudsz semmit, uh próbáld meg a maximumot kihozni a helyzetből, és gondolj a picire, legalább próbáld megszerezni, egy esélyt megérdemel, hiszen édesapa leszel. Őt ne büntesd a hülye anyja miatt. Aztán ki tudja, lehet szeretni fogod az apaságot.A nővel meg ki ne békülj, mert két év múlva jön a tesó.😀
2019. febr. 26. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/198 anonim ***** válasza:
3%
MegszereTni, bocsesz
2019. febr. 26. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/198 anonim ***** válasza:
32%

OFF: 61.! Tudjuk. Ment is a zöld, hogy végre valaki leírta. Tiltanám! ON

Kérdező! Neked már írtam a törvényekkel kapcsolatban az ötven-akárhányadik oldalon.:) Szóval még mindig fenntartom a véleményem. Csak ez a 37/N, 40/N, 58/N mind ugyanaz a személy, ami nekem is feltűnt. Bocs.

2019. febr. 26. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/198 anonim ***** válasza:
25%
Szerintem a kezdeti sokk van csak rajtad... A válaszaid alapján hiába mondod, hogy nem szereted a gyerekeket, aztán kijön úgy a vége, hogy egyébként el tudnád képzelni a gyermeked anyjának... majd egyszer... amikor TE úgy döntesz..TE megkomolyodsz.. stb.. Lesz egy gyereked.Legalább próbáld meg megszeretni, megismerni.Ha nem megy, szakítsd meg velük a kapcsolatot.Ne úgy, hogy évek múlva mégis meggondolod magad.Ne vegyél akkor részt az életében, csak a gyerektartás.Baromira szemétség volt ez a barátnődtől.Persze, hogy 5 év után bíztál benne.Önző volt.A lényegen ez akkor sem változtat.Lesz egy gyereked.Ha egyébként boldog voltál ezzel a nővel, legalább csak próbáld meg.Ha nem megy .. akkor nem megy.Tovább lépsz.Aztán az is lehet, hogy szuper apa leszel, és imádni fogod a gyereked.Az ismerettségi körömben volt egy hasonló sztori.A kislány már 6 éves.Az apja imádja.Pedig Ő aztán ki nem állhatta a gyerekeket.Ja és úton a tesó.. a pasi már 3 éve győzködte csajt, hogy szeretne még egy gyereket
2019. febr. 26. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/198 anonim ***** válasza:
60%

Amúgy kérdező, nem posztom beleszólni, de ha már így alakult, hogy lesz egy gyereked, próbálj meg kicsit nyitottabbnak lenni, vagy legalább ne utálod zsigerből... mi akartunk gyereket a férjemmel (sőt, ő jobban), de azt sosem felejtem el, mikor megszületett a kislányunk, életemben előszőr láttam sírni a férjemet. Teljesen megváltoztatta, annyira felelősségteljes és gondoskodó lett. Sosem gondoltam volna róla, pedig amúgy egy jó ember, csak nem néztem ilyen típusnak.


Szerintem jelenleg te az anyja és a helyzet iránti keserűséget vezeted át a magzatra, kicsit próbálj időt adni a dolognak és egy esélyt a gyermekednek, mert ő nem tehet semmiről.

2019. febr. 26. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/198 anonim ***** válasza:
32%
Szerintem meg ez egy hatalmas kamu, egy fantazmagória
2019. febr. 26. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/198 anonim ***** válasza:
60%

"Ha rajtam múlna biztos hogy születne olyan törvény,ami ilyen esetben az apának ad igazat"


És hogyan bizonyítod?

Anyuka meg azt mondja, akartad a gyereket. 1:1

Mindkét fel tud védekezni.

2019. febr. 26. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!