Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ha nem teszek apaságit, akkor...

Ha nem teszek apaságit, akkor is kell gyerektartást fizetnem?

Figyelt kérdés
2019. febr. 26. 18:38
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯
 71/198 anonim ***** válasza:
55%
Bakker, amíg tele a net olyan kérdésekkel, hogy "hogy beszéljem rá a barátnőm, hogy hormonokkal tömje magát, mert nincs kedvem gumit húzni", addig meg is érdemlitek, hogy áthajítsanak a palánkon.
2019. febr. 27. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/198 anonim ***** válasza:
58%
Ahogy írták, az a gyerek meg fog születni. Lesz egy gyereked, így alkalmazkodnod kell a helyzethez, mert az a gyerek nem tehet róla hogy lett. Nem ő kérte hogy csináljátok meg. Bárhogy alakul anyukával a kapcsolatod, ő ott lesz. Szerintem nőjj fel inkább a feladathoz, legyél férfi és ne menekülj külföldre mert lesz egy gyereked. Megértem hogy még vagy sértve, mert én is meglennék, de azért öt év ide oda, fogamzásgátló ide vagy oda, ha nem akartál sose gyereket, akkor nem kellett volna megbízni a nőben, hogy szed gyógyszert. Vállald a felelősséget.
2019. febr. 27. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/198 anonim ***** válasza:
83%

Ilyen törvényt nem lehet hozni. Hogy bizonyítja barki is, hogy a ferfi nem akart gyereket? Kb mindegyik ezzel jönne, hogy ne kelljen tartásdíjat fizetni. Az én gyerekem apja is meggondolta magát. Hosszú ideig próbálkoztunk, hogy sikerüljön, aztán végre teherbe estem,mire ő benyögte a 11. heten, hogy meggondolta magát, mégse akar gyereket. Baxus eh milyen már? Akkor most én vagyok a xar szemet nő, aki bizony megtartotta a gyereket?


Kérdező!


Nem kell apasagitf tennéd, ha nem akarod. Ha viszont beperel, és bebizonyosodik hogy te vagy az apa, akkor a perköltséget, a dns vizsgálat költségét neked kell fizetni, plusz ugye a tartásdíjat. Kapcsolatot nem kell tartanod a gyerekkel, ha nem akarod

2019. febr. 27. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/198 anonim ***** válasza:
59%
Attól, hogy lelépsz Németországba, még kell tartásdíjat fizetned. Örökölni is fog, miután meghalsz.
2019. febr. 27. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/198 anonymousreview60 ***** válasza:
18%
Kérdező, szerintem szükségetek lenne egy párterápiára, de neked egy terápiáta mindenképpen. Ez a Nőstény a megcsalásnál is durvább bizalmi bántást követett el. Az általad leírtakból én olyan, visszafolytott indulatot olvasok ki, ami mellett a jelenlegi te és a jelenlegi Nőstény nem fogtok tudni békében meglenni vagy valami iszonyat ridegséggel lesztek egymással. Ez pedig némi nélkülözésnél is jobban árt a gyerek lelkének, és ő fizeti meg ennek az árát. Ennél még az egyszülős családmodell is jobb.
2019. febr. 27. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/198 anonim ***** válasza:
44%

Csak a te kommentjeidet olvastam.

1. Sajnállak, igazad van, hogy ki vagy akadva.

2. Igen, kell gyerektartást fizetned, és kár lenne tönkretenni az életed, csak azért, hogy ne kelljen (egy egész élet további bejelentett munka nélkül)

3. Próbálj erőt venni magadon, és adj egy esélyt a gyereknek! A gyerek nem tehet semmiről! Hátha neked is jó lesz egyszer, hogy van egy gyereked. Az anyjával ettől nem kell jóban lenned. De ne takarózz azzal, hogy a gyereknek jobb lesz nélküled, mintha apja lennél és törődnél vele!


Nő vagyok, egyetlen gyereke a szüleimnek, a szüleim gyorsan elváltak, de az apám mindig mellettem volt - RENGETEGET számított (mindkettőnknek).

2019. febr. 27. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/198 anonymousreview60 ***** válasza:
39%
#68 te sötét! "Szerintem jelenleg te az anyja és a helyzet iránti keserűséget vezeted át a magzatra" Szerinted a Kérdező mennyire fog szeretni egy nem hogy nem kívánt, de rákényszerített gyereket? Hát a Gyakori tele van olyan kérdésekkel, hogy "Miért kivételezik anyám az öcsémmel/húgommal", aztán kiderül, hogy csak becsúszott, és miatta a suli meg ki, az öcsi/húgi meg várt gyerek volt.
2019. febr. 27. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/198 anonim ***** válasza:
32%
Kérdező, ráérsz apaságit tenni, ha bepereltek, nem kell elkapkodni a dolgot. Egy maszek DNS-teszthez azért mindenképp ragaszkodj.
2019. febr. 27. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/198 anonim ***** válasza:
65%

Most őszintén: tényleg annyira padlóra ver havi 20 ezer, hogy inkább világgá mész? Nevetséges.

Egyszer beállítod, hogy a bank minden hónap 10-én utalja, megjegyzésbe kell, hogy gyerektartás, és életed hátralévő részében nincs vele több tennivalód.

Ezt nem lehet kibírni?


És a jövőre nézve köttesd el magad. Nem lesz ilyen gondod többé. Ha az UH-n látod a saját gyereked, és az egyetlen érzelmed a gyűlölet, akkor te soha nem fogod azt érezni, hogy akarsz gyereket. Ismerek olyat, aki szintén nem akart, becsúszott, elmentek a 10. héten dokihoz, hogy akkor abortusz. Támogatni akarta a barátnőjét, oda is bement vele. Aztán meglátta a kis babszemet, ahogy ott ficánkol. Sírva mondta, hogy nem lesz abortusz, tartsák meg. Azóta tervezik a tesót is.


Te is azt gondold végig, hogy mennyire voltál ebben hibás. Nem kell válaszolni, mert mindent letagadsz. De magadhoz azért legyél őszinte: megmondtad őszintén, hogy sose akarsz gyereket, és utálod őket? Vagy ment a terelés 5 évig, hogy majd egyszer, ha úgy érzed? Szerintem az utóbbi. A gyerekvállalós kategóriában hetente van egy babalázban égő nő, aki ezt úgy értelmezi, hogy örülne a párja, ha becsúszik.

Azt nem hiszem el, hogy 5 évet!!! pazaroltok el egymás mellett, és tisztáztátok az elején, hogy ő akar gyereket, te meg semmi esetre.

2019. febr. 27. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/198 anonim válasza:
39%

"Most őszintén: tényleg annyira padlóra ver havi 20 ezer, hogy inkább világgá mész? Nevetséges"


Kifizetheted te is, de egyébként jók az ilyen válaszok, mert premier plánban reprezentálják, hogy milyenek is egyes nők valójában.



Egyébként én csináltatnék tesztet, mert egy ilyen nőtől az is kitelik, hogy mástól van a gyerek.

A kiakadás meg jogos, ez nem így működik, hogy se szó, se beszéd abbhagyom a tablettát.

2019. febr. 27. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!