Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ha nem teszek apaságit, akkor...

Ha nem teszek apaságit, akkor is kell gyerektartást fizetnem?

Figyelt kérdés
2019. febr. 26. 18:38
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
 51/198 A kérdező kommentje:
Most küldte el az ultrahang képet meg a papírokat, hogy lelkiismeretfurdalást keltsen bennem. Már 18 hetes terhes... nem csak a 12. Hétig lehet elvetetni?
2019. febr. 26. 20:35
 52/198 anonim ***** válasza:
70%

Felejtsd el, nem lehet elvetetni.


Legkozelebb guminot koltoztess az ágyadba ;-)

2019. febr. 26. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/198 A kérdező kommentje:

#21.-es


Nem akarom elhitetni senkivel, hogy félre kefélt volna. Tudom, hogy az enyém a gyerek.


És azért nem köttettem el magam, mert arra vártam, hogy megkomolyodok, és hátha egyszer meggondolom magam. De ez az én döntésem kellett volna legyen.

2019. febr. 26. 20:39
 54/198 anonim ***** válasza:
54%

Megint a gyerek sérül mert egy ostoba nő eszköznek tekinti..

40N

2019. febr. 26. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/198 anonim ***** válasza:
43%
Nem feltetlen serul a gyerek ha az anyja egyedul neveli, ez hulyeseg.
2019. febr. 26. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/198 anonim ***** válasza:
73%

Mivel már 50 választ kaptál, csak átfutottam, amiket közben írtál.

5 év együttélés után elfelejtette megmondani, hogy az orvosa "eltiltotta" a fogamzásgátlóról. Aki azt írja, hogy ennyi idő után is mindig húzzon gumit, mert a fog.gátló sem 100%-os, az 5 év után hülyeség. Nyilván megbízott benne.

Kérdező! Az nem úgy működik, hogy ha nem teszel apaságit, akkor nem kell fizetned. Vagy nem jól tetted fel a kérdést.

Egyébként én is hoznék egy olyan törvényt (nőként), hogy egy férfit ne lehessen kicselezni, ha eleve nem akar gyereket, mégis apát csinálnak belőle, az törvénybeütköző legyen és ne kelljen X évig gyerektartást fizetnie. Főleg ebben a (REMÉLEM kitalált) helyzetben, hogy 5 éve együtt él valakivel, és előre kijelenti, hogy nem akar gyereket.

2019. febr. 26. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/198 A kérdező kommentje:
Igen, azt én sem értem, hogy 5 éves kapcsolatban miért is kellett volna gumit húznom. Valószínűleg, ha valami csoda folytán beleestünk volna abba 1%ba és úgy lett volna gyerekünk, akkor eröt vettem volna, és felneveltük volna együtt a gyereket, mert egyébként szerettem, és el tudtam volna képzelni a gyerekem anyjának, ha egyszer úgy döntök ÉN, hogy akarok. De ez az "elfelejtettem mondani, hogy nincs bogyó, 5 hónapon ár" egy gusztustalan dolog volt.
2019. febr. 26. 20:48
 58/198 anonim ***** válasza:
37%
Majdnem félidős terhes, nem tűnt fel, hogy nő a hasa, változik a teste? Számomra ez egy kicsit hihetetlen.
2019. febr. 26. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/198 anonim ***** válasza:
69%

Nagyon sokan rosszul gondoljátok, a törvény ezzel nem a nőket et védi, vagy a férfiakkal akar kib.cni... az lenne a dolga, hogy a gyereknek, aki nem tehet semmiről, biztosítson gondoskodást. (Az más kérdés, hogy a gyerektartás nem mindig a gyerekre van elköltve), 2 szülőt stb. A gyerek érdekeit védi.


És jöhettek azzal, hogy 5 év után miért húzna gumit stb... Ha szexelt bevállalta azt a lehetőséget, hogy gyereke legyen. Mert egyik fogamzásgátló se 100%-os és pont. Nem kell ahhoz ilyen gané nőszemély, hogy besikerüljön egy nem akart gyerek.


És más esetben ha pl. a pasi balfácán és rosszul húz gumit, ami kiszakad és levetetik a gyereket... az abortusz nagyon komoly következményekkel is járhat, akár meddőséggel is. Szóval egy nőnek nagyobb a súlya a dolognak.


Ez ilyen lehetetlen helyzet, amiről valóban a nő tehet, de 3 fognak tőle szenvedni.

2019. febr. 26. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/198 anonim ***** válasza:
41%
A 40N, 37N, 52N mind ugyanaz, és ráadasul két regisztrációja is van, mikor melyikkel ír.Az egyik jelenleg 60%-os, a másik 69%.
2019. febr. 26. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!