Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyámék lenézhetnek amiatt,...

Anyámék lenézhetnek amiatt, hogy nem voltmég komoly kapcsolatom? Miért siettetnek?

Figyelt kérdés

26 éves férfi vagyok és 3-4 hónapnál tovább tartó kapcsolatom sose volt. Nem is terveztem egyik nővel se komolyra, hogy őszinte legyek, csak épp aktuálisan jó volt, hogy van valaki. Nem akarok akárkit feleségül venni, főleg a belső értékekre nézve. Olyan kéne magam mellé akivel leélem az életemet, nem pedig csinálok neki 1-2 gyereket házasság után, aztán valami hülyeség miatt vállunk és lesz is egy elcseszett családom.

Anyámék folyton rohantatnak, hogy kifutok az időből, szinte minden nő/lány ismerősükkel össze akarnak hozni stb. Mindig a testvéreimmel példáloznak, hogy a húgomnak is van már gyereke (de a férfi egy barom, minden nőre kacsingat, szerintem idő kérdése mikor csalja meg ha még nem tette), meg a bátyámmal is, de ő már 30 felett van és mégis csak tavaly házasodott, alapított családot, őt még se sietteték. Bezzeg mióta neki van családja én napi 24ben (ha otthon vagyok) akkor cseszegetve vagyok, hogy talán feleség és gyerek nélkül akarok-e meghalni?

Hogyan mondjam meg az otthoniaknak, hogy nem, de szerintem még bőven ráérek egy 10 évet, főleg hogy én férfi vagyok és nem nő.

Velem tudtommal minden rendben, van munkám, külön albérletem, normális embernek tartom magam.

Ja és a másik kérdés, ha már túl vagytok rajta, ti mikor házasodtatok? Tudtommal egyre több a 30 feletti házasságkötés.


2019. márc. 13. 09:50
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Azzal nincs baj, hogy még nem akarsz házasodni. Én se foglalkoztam házassággal a te korodban.

Amitől óva kellene, hogy intsenek a szüleid, azok ezek:

- A komoly kapcsolatot igénylő nők a komolyan vehető férfiakat szeretik. Ha ott állsz 35 évesen úgy, hogy harmincvalahány ilyen rövid kapcsolaton vagy túl, egy komolyabb nő azt fogja választani, aki alatt nem fordult meg a fél város. Ha tökéletesen megfelel neked egy olyan nő, aki szintén túlvan harminc rövidebb kapcsolaton, akkor okés, csak családalapítás előtt sok férfi átmegy konzervatívba és nem értik, hogy a szende könyvtároslánynak miért nem a kiélt playboy kell, hanem az összesen két komoly kapcsolaton túllévő Józsi.

- A "ráérek, mert férfi vagyok" egy legenda, amivel a sikertelenebb férfiak nyugtatgatják magukat. Hiába tudsz ötvenévesen is gyereket csinálni, egy ötvenévessel legfeljebb a negyvenöt fölötti nők állnak komolyan szóba. Ráadásul amióta egyre elfogadottabb, hogy huszonéves pali negyvenes MILF-et dug, azóta ők is egyre kevésbé (ha már gyereket úgyse akar, miért ne a huszonéves farkat válassza az ötvenes helyett?) Az, hogy negyvenesként is sorban fognak állni nálad a huszonéves nők, akkor igaz, ha sok pénzed van, akkor viszont őszinte érzelmekre ne számíts (nem tudom, ez neked mennyire szempont).

2019. márc. 13. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!