Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » A ti szüleitek mivel segítette...

A ti szüleitek mivel segítettek nektek az életkezdésben?

Figyelt kérdés
Nekem állták az egyetemi tanulmányaimat, fizették az albit, a kaját és egy lakástakarék szerződésemet is finanszírozzák. (20ezer Ft/hó) Nektek?
2019. ápr. 2. 17:31
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
61%
Taníttatás, ház és felújítása, autó(k), kisebb-nagyobb összegek, most is ők fizetik a nyaralásunkat.
2019. ápr. 2. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
54%
Semmivel. Egyedül kezdtem az egyetemet, mellette dolgoztam. Sokszor inkább én adtam haza.
2019. ápr. 2. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
37%
ma 18:38 vagyok, bevallom, csak a pontok miatt füllentettem kicsit. Szánalmas egy banda. :)
2019. ápr. 2. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
54%
Semmiben
2019. ápr. 2. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
83%
Amíg otthon laktam Apa nem kért semmit tőlem amikor már dolgoztam. Nem végeztem egyetem meg semmi ilyesmi, csak okj-s képzéseim vannak. Gyűjtögettek nekem az ő részéről Mamaék és Apáék is már régóta. Másik Mamaék is adtak. Szóval össze vissza félre tettek 750 ezret, plusz 200 az esküvőre. Nagyon hálás vagyok nekik ezért, mert most hogy lakást veszünk, abból tudunk fizetni pár dolgot ami a lakáshoz kell, átiratás és hasonló költségek.
2019. ápr. 2. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
100%

Tandíjat nem kellett fizetnem, dolgoztam is egyetem mellett, meg ösztöndíjam is volt többnyire. Az albérletemet fizették (akkor még nem voltak ennyire elszállva az árak), minden mást magamnak finanszíroztam. De adtak volna, ha kértem volna bármikor. Időnként kaptam "költőpénzt", többnyire félretettem.

"Felnőtt" életemben egy lakást kaptam tőlük, az hatalmas segítség volt, hálás is vagyok érte.

2019. ápr. 2. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
100%
Igazából mindenben. Vettek lakást, fizetik a kiadásaimat amik a lakhatásommal, tanulmányaimmal és minden mással kapcsolatosak.
2019. ápr. 3. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:

Anyám megszült

Ennél többre nincs szükségem

2019. ápr. 3. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:

Jogsi. Utána egyetem mellett otthon laktam velük, eltartottak, csak a ruhàzkodàsom miatt kellett diakmunkazni.

Utána diploma után segítettek a hàzvàsàrlàsban anyagilag elég nagy összeggel.

2019. ápr. 3. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

Külőn élek már, de főznek rám.

Hatalmas segítség, hogy mindig van főtt étel.

Volt, hogy egy-egy csekkemet befizették.


De ez fordítva is működik.

Amikor bónuszt kapok a fizu mellé, megkérdezem mire van szükségük.

Ruhára, élelmiszer stb.

2019. ápr. 3. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!