Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » A ti szüleitek mivel segítette...

A ti szüleitek mivel segítettek nektek az életkezdésben?

Figyelt kérdés
Nekem állták az egyetemi tanulmányaimat, fizették az albit, a kaját és egy lakástakarék szerződésemet is finanszírozzák. (20ezer Ft/hó) Nektek?
2019. ápr. 2. 17:31
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
23%
Anyám egyedül nevelt fel, anyagilag minimálisan tudott támogatni. Apám 0. Lenézem azokat, akik alá mindent alájuk tettek a szüleik és nem tisztelik a munka értékét.
2019. ápr. 3. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

18 évig fizettek egy megtakarításos egészségbiztosítást, mikor 18 lettem, azt az összeget megkaptam.

Egy darabig - kb 2 évig - fizették az albim (40k/hó volt)

2019. ápr. 4. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Én nem fizetős egyetemre jártam, úgyhogy azt nem kellett, de az albérletet fizették (45.000/hó), illetve ezen felül havi 90.000 ft-ot adtak, amíg egyetemre jártam, ebből fizettem a rezsit, kaját, tankönyveket, ruhát, mindent. Lakást, autót nem kaptam, de természetesen nem is vártam el. Egyelőre még nincs, majd egyszer veszek, ha lesz rá annyim.
2019. ápr. 6. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!