Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Elsütöttem egy rossz poént,...

Elsütöttem egy rossz poént, de most anya cseszeget, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Pár napja azzal viccelődtem, hogy terhes vagyok és totál elhitték. Azóta persze kimagyaráztam, de anyám egész nap magyarázza nekem, hogy mekkora undorító dolog csak összefeküdni mindenkivel (pedig csak poén volt) és hogy majd szorosabban fog fogni, mert a végén tényleg terhes leszek. Ne ijedjen meg senki, nincs senkim, nem is szokásom senkivel csak úgy azt csinálni szimplán poénkodtam.
2019. ápr. 12. 21:31
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
89%

"Pár napja azzal viccelődtem, hogy terhes vagyok és totál elhitték"


Szüleid helyében azt mondtam volna:

Meg is látszik! Jó nagy beled van!

xDD

2019. ápr. 13. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
87%
Ha már poénkodni volt kedved, akkor mást találtam volna ki a helyedben. Ezzel azért nem kéne viccelődni. Gondolom, frászt kapott hirtelen. Nem is csodálom.:)
2019. ápr. 13. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
75%

Mondjuk fel nem foghatom, hogy ezen mit kell sokkot kapni, ha a gyerek már nem 12 éves... aki él nemi életet, azzal megeshet az ilyesmi...

Nekem mondta volna a lányom 16-17-18 évesen, kb 3 dolgot kérdeztem volna vissza:

1, hanyadik hétben vagy?

2, a partnered tudja már?

3, megbeszéltétek már, hogy mit szeretnétek?

2019. ápr. 13. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
35%
Hát ez minden, csak nem vicces. Most szépen edd meg amit kifőztél. Tényleg éretlen vagy még. Majd később megérted ha gyereked lesz, miért írjuk ezt többen.
2019. ápr. 13. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

26 vagyok, szerintem király poén volt, mi is hasonlókat puffogtatunk a családban (pl. Valakinek lőtt sebe van, lezuhant a repülő miközben bicajjal indult el, adoptáltak stb.)

A gond a kontextussal és a közönséggel volt.

18 éve laksz a szüleiddel (gondolom) ennek elég időnek kellett volna lennie ahhoz, hogy kiismerd mikor mivel lehet szórakozni náluk. A jövőben szerintem kerüld az ilyesmit és egyszer lecsillapodnak.

2019. ápr. 17. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!