Elegem van mit tegyek?

Figyelt kérdés

Jelenleg mankóval járok, rögzítóben van a lábam mert lesérültem sportolás közben, és azt mondta az orvos hogy 1 hónapig nem állhatok rá. És anyám ezt lesz*rja ugy úgy lecsesz hogy porszívózzak,pakoljak el, mosogassak teregessek stb. Van 4 tesóm. 1 unokatestvérem aki nálunk lakik, azóta egy sz*r a családunk. Ő 15 éves, és semmit nem segít nekem. Anya favorizálja őt és ő semmiért sem hibás csak én. A másik 3 tesóm pedig kisebb még. A 10 éves tesóm segít a másik 2, 2 meg 4 éves, picik. Anya mindig az unokatesómmal megy mindenhova, engem leszar (akkor is így volt amikor jó volt a lábam) és csak ő létezik. Mindent megbeszél vele, ő mindent hamarabb tud mint én és én vagyok a sz*r ember bármit is csinálok. Amíg nem volt itt jó volt a kapcsolatom anyával. Ha egy szalmaszálat arébb tesz ő az isten ha kitakarítom a házat annyit se kapok hogy kösz. Mindig velem üvölt és nem érdekli hogy nem állhatok lábra. Unokatesóm egésznap telefonozik stb én meg mindegy mit csinálok le vagyok cseszve. A hátam mogott allandóan együtt szidnak engem hogy mekkora undorito ember vagyok. Ha anyának ezt megemlítem hogy nekem rosszul esik kikel magábol és lecsesz. Nemtudom mit csináljak de elegem van. Minden este sírok kb. Segítsetek!


17/l



2019. ápr. 18. 10:51
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Egy nagy családban sajnos mindig van egy szenvedő fél. Hosszan mesélhetnék róla, hogy velem mi van, de nem tartozik a kérdéshez, így most kihagynám. De ha van kedved privátban beszélgethetünk róla. A lényeg, hogy tarts ki. Ne vedd magadra a bántásait, sértegetéseit, hanem vágj nekik vissza. Akkor talán kapcsolnak.
2019. ápr. 18. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
83%
Unokatesód miért lakik veletek?
2019. ápr. 18. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
94%

Hát én csinálnék egy performanszt. Amikor a pakolást említi fognék egy üres hátizsákot, magamra tenném, mint kenguruzseb, aztán elmankóznék egy tárgyért, beleraknám, elmankóznék a helyéhez, kiraknám, és így tovább.

Hátha leesne neki, hogy ezt így nem lehet.

2019. ápr. 18. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
En mint anya nyujtóval verném el az ilyen anyákat.Szégyelje el magát!
2019. ápr. 18. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
76%
Az unokatesód fiú vagy lány?
2019. ápr. 18. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Unokatesom fiu, es azert van nalunk mert apjatol elvettek anya meg ide vette
2019. ápr. 18. 15:01
 7/13 anonim ***** válasza:
81%
A szokásos... A királyfi és a szolgáló lány. :(
2019. ápr. 18. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Szegénykém, nagyon sajnálom. Nem is tudom, mit írjak Neked. Anyádat inkább nem minősítem, mert letiltanak az oldalról, az unokatesód pedig egy here lesz. Igazi megoldást csak az fog hozni, ha majd eltűnsz ebből a családból, vissza se nézz!
2019. ápr. 18. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
100%

Esetleg anyukáknak, akik ezt a kérdést olvassák lenne "kedvük" levelet írni a kérdezőnek, az édesanyjának címezve? Ha persze, ezeket meg tudná mutatni neki.

Ha a lánya véleménye nem érdekli, és nincs is tudatában annak, hogy szenved emiatt, talán más anyukák hozzászólását komolyan venné.

2019. ápr. 18. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Jsbsnaj válasza:
100%

Esetleg amikor ormrthon van az orra előtt összepakolhatnal és elmehetnek egy ár napra baratokhoz vagy valakihez háta kapcsolna.

Vagy estleg valahogy nem tudnád kitűnni az unokatesod?

Kitartást 🙂💙🙃

2019. ápr. 18. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!