Elegem van mit tegyek?

Figyelt kérdés

Jelenleg mankóval járok, rögzítóben van a lábam mert lesérültem sportolás közben, és azt mondta az orvos hogy 1 hónapig nem állhatok rá. És anyám ezt lesz*rja ugy úgy lecsesz hogy porszívózzak,pakoljak el, mosogassak teregessek stb. Van 4 tesóm. 1 unokatestvérem aki nálunk lakik, azóta egy sz*r a családunk. Ő 15 éves, és semmit nem segít nekem. Anya favorizálja őt és ő semmiért sem hibás csak én. A másik 3 tesóm pedig kisebb még. A 10 éves tesóm segít a másik 2, 2 meg 4 éves, picik. Anya mindig az unokatesómmal megy mindenhova, engem leszar (akkor is így volt amikor jó volt a lábam) és csak ő létezik. Mindent megbeszél vele, ő mindent hamarabb tud mint én és én vagyok a sz*r ember bármit is csinálok. Amíg nem volt itt jó volt a kapcsolatom anyával. Ha egy szalmaszálat arébb tesz ő az isten ha kitakarítom a házat annyit se kapok hogy kösz. Mindig velem üvölt és nem érdekli hogy nem állhatok lábra. Unokatesóm egésznap telefonozik stb én meg mindegy mit csinálok le vagyok cseszve. A hátam mogott allandóan együtt szidnak engem hogy mekkora undorito ember vagyok. Ha anyának ezt megemlítem hogy nekem rosszul esik kikel magábol és lecsesz. Nemtudom mit csináljak de elegem van. Minden este sírok kb. Segítsetek!


17/l



2019. ápr. 18. 10:51
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Ma összevesztem kicsit anyával, mire annyi volt a reakció, hogy: ha tovább pofázol kirúgom a lábad.

Hát mit ne mondjak nagyon jól esett....

2019. ápr. 18. 22:49
 12/13 anonim válasza:
Nagyon sajnálak én is hasonló helyzetben vagyok,annyit tudok tanácsolni költözz el minél hamarabb. Kitartás 💚!
2019. ápr. 22. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%

Tanulj, nagyon, és húzz el egy egyetemre, koliba.

Addig is légy sokat máshol: könyvtár, nyugis barátnő, nagyszülő, valami normális távolabbi rokon.

Ne hagyd, hogy magához láncoljon a sok szidalmazással. Ilyenkor az áldozat azt gondolja, hogy ha majd jobban igyekszik, jobb lesz a viszony, de nem csak még többet fog alázni és követelni.

Most már kell lenni kijáró CSVSZ-esnek az iskolában keresd meg, és beszélj vele. Általában tud ingyenes lehetőséget pszichológushoz is.

Anyudnak ezt nem kell tudnia. Nem pártolom a titkolózást, de a te esetedben ez jogos önvédelem. 16 év felett kérheted, hogy ne őt tájékoztassák pl. az egészségügyben is.

Ne maradj nyáron vele.

Apa, nagyi, diákmunka, bármi, ami kivon ebből a közegből.

Sok sikert!

Anya vagyok, de anyuddal nem tudnék mit kezdeni én sem. Nem lehet. Tapasztalat.

Magadnak kell megerősödnöd, és leválnod. Sajnos hamarabb, mint normális, de még mindig jobb, mint maradni ebben.

2019. máj. 2. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!