Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ti mit tennétek ebben a...

Ti mit tennétek ebben a kilátástalan helyzetben?

Figyelt kérdés

Tudnátok értelmes tanácsot adni a kilátástalan helyzetemre? Jön a 2. Gyermekem és a szüleimnél lakom (azaz a szüleimmel, bátyámmal, öcsémmel) egy nagy házban, mindenkinek van elég tere. Nem is ez a gond. Rengeteg konfliktus és vita van otthon es nem akarom hogy a fiam ezt hallgassa hogy egesz nap az üvöltözes megy. Dolgoztam most fél évet mielőtt megtudtam h jön a második baba és a fizum 90%át a szüleimnek kellett adni plusz a gyedem nagy részét. A fiamnak meg tudok így is mindent venni de arra nem elég hogy valamit kezdjek. A párom albérletben lakik az öccsével es a haverjával és aláírt egy 2 éves szerződést.


Nagyon elegem van már hogy én nem nevelhetem úgy a gyerekem ahogy akarom mert mindenért lehord anyám rossz anyánam és elszúrt gyereknek. Meg ugye ott van az állandó üvöltözés...

Laktunk már külön csak az egyetemet könnyebb volt elvégeznem ha itthon lakom meg dolgozni is. Albiba laktunk előtte de az mostmár teljesen kilőve. Segítsetek!!

Nem ítélkezés érdekel hanem értelmes válasz! Köszi



2019. ápr. 22. 14:51
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
61%

Amúgy miért kilőve az albérlet?

Akkor mégis milyen választ vársz? Mit kezdjünk ezzel?


A pasid nem tud otthont teremteni nektek, egyetemről beszélsz, aztán annyit nem kerestek, hogy megélj? Ez elég fura.

2019. jún. 26. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!