Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyukám meg ámblokk a szúleim...

Anyukám meg ámblokk a szúleim kevés időt töltenem velem. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Edde velük életemben 3x voltam nyaralni velük. Anyum a laktanyába mint közalkalmazottként dolgozik. Reggel fél hétkor felkelt behozza nekem a reggelit közben apukám elköszön utána mennek dolgozni. Anyum 4 ig ami azt jelenti h kb fél 6 körül ér haza apum meg 4 kor. Eléggé fárattak ilyenkor csak beülnek a szobába és telefonoznak és tv-znek. Még annyi hogy megkérdezik mizu volt a suliba és ennyi. Hétvégenként meg semmit nem töltenek velem sokszor dolgoznak akkor is. Most pl azért kiabáltak velem mert nem akartam vacsizni mert eggyáltalán nem vagyok éhes. Nem társasoznak kártyáznak velem,azt érzem nem is vagyok a számukra fontos és nem szeretnek. Mit tegyek ez ellen? Már csak egy szobanövénynek érzem magam aki csak úgy van.
2019. ápr. 27. 18:10
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
Ja és nyáron is szinte az egészet végigdolgozzák. De ha itthon vannak a tesoim meg annyit se foglalkoznak velem.
2019. ápr. 27. 18:11
 2/18 cameronmonaghanbabee ***** válasza:
45%
Hm, azért dolgoznak annyit, hogy mindened meglegyen. Bár sajna ebből az lesz, hogy nincs elég idejük rád, mert estére elfáradnak.
2019. ápr. 27. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
21%
Korod?
2019. ápr. 27. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Tudom de... így nemkell nekem.
2019. ápr. 27. 18:18
 5/18 anonim ***** válasza:
64%
beszéld meg velük
2019. ápr. 27. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Amíg dolgoznak és nincs mit csinálnod, gyakorold a helyesírá!
2019. ápr. 27. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
86%

Utolsó, igazad van!

Bár ha még csak tízéves, akkor bocsánatos bűn.

2019. ápr. 27. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
ámblokk????
2019. ápr. 27. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Romokban az életem de kössz még rugjatok belém. Amúgy utolag vettem észre meg. Természetesen a beszolás még ingyenes,és ajánlatos itélkezni de természetesen csak ha nem ismertek.
2019. ápr. 27. 18:33
 10/18 anonim ***** válasza:
60%

Ha nem akarod, hogy kritizáljanak, akkor ne hibázz. Ne legyél hisztis.


A szüleiddel beszélj. Leviszel egy társast, és megkérdezed, hogy játszanának e veled?

2019. ápr. 27. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!