Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » A lányom nemrég szült, ti...

A lányom nemrég szült, ti hogy kezelnétek az alábbi helyzetet?

Figyelt kérdés
Természetes úton szült, második szülése, gátmetszés nem volt, és nagyon megszenvedte. Azt mondja, kívül-belül tele van szakadásokkal és varratokkal, és teljesen magaalatt van attól, hogy esztétikailag mennyire ramaty a helyzet. Hogy megértsem a bánatát, mutatott egy fotót a szétszakadt szeméremajkáról, ami nekem egy fokkal több, mint amit tudni/látni akarok. Nagyon kényelmetlenül éreztem magam, amikor kérdés nélkül elémrakta a telefonján a fotót. Harmincas felnőtt nő, a nemiszerve egyszerűen nem rám tartozik. Nem akartam megbántani, ezért nem mondtam, hogy ez túl sok, de talán kellett volna. Ti hogy reagáltatok volna egy ilyen szituációban? Amúgy jó a viszonyunk, naponta beszélünk telefonon, heti kétszer találkozunk is.
2019. máj. 7. 08:27
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
89%

Ne legyél ennyire... prűd

A lányod anyuka, az unokáid anyukája, te anyuka vagy, az ő anyukája.

Mégis kivel mással beszélhetné meg ezt a dolgot, ha nem veled?!

Az a nemiszerv benned fejlődött ki, te pelenkáztad, te mosdattad..

Kiskorában is megmutatott minden “bibit”, te valószínűleg gyógypuszit is adtál rá. Nos a bibi megint meg lett mutatva, de puszit nyilván nem kért rá. Viszont így, hogy láttad, legalább el tudod képzelni, hogy mennyire fájhat neki, illetve tudod, hogy nem csak panaszkodik, kényeskedik.

Úgy csinálsz, mintha azt mutatta volna meg videón, hogy hogyan hozták össze a második babát..

2019. máj. 7. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
26%
Mit kell ezen kezelni? Már megtörtént, váratlanul ért, kellemetlen volt, de ennyi, vége. Nem nagyon valószínű, hogy megint előfordul majd a közeljövőben. Amikor majd a következő babát várja, valahogy szóba hozod, hogy azért nem volt nagy öröm látni azt a képet, és akkor remélhetőleg veszi a lapot, és nem mutatja meg majd a következőt is.
2019. máj. 7. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 A kérdező kommentje:
Nem gondoltam, hogy ennyire elfogadó mindenki. Ha ennyire rendben van ez, akkor én sem csinálok ügyet belőle magamnak.
2019. máj. 7. 09:13
 14/34 anonim ***** válasza:
80%

Megértem az intimitásodat!

Próbáld meg mielőbb túltenni magad rajta.

Engem nem zavarna hasonló helyzetben,segítenék abban,hogyan lehetne fertőtleníteni,néznék esztétikai,plasztikai rendbehozatalt,többet vigyáznék az unokáimra (a lányom pihentetése végett),segítenék anyagilag.

Tudomásul venném a lányom nemcsak felnőtt,hanem ugyanolyan édesanya mint én vagyok!

2019. máj. 7. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
48%

Ahelyett, hogy támogatnád őt, még bele is rúgsz egyet? Szánalom.


Majd akkor ha 80 felett pelenkáznia kellenne téged, ő is azt mondja ez "már sok", bedug egy otthonba aztán ott mutogathatod a tökéletes unokás képeidet annak aki kiváncsi lesz rá...A lányod feléd se fog nézni hisz fúúúj milyen aszott pelenkás öregasszony lettél, aztán siránkozhatsz a galamboknak.


Nézz jó mélyen magadba és tegyél meg mindent a lányodért!

2019. máj. 7. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
97%
Ne a válaszolók miatt ne csinálj ügyet a dologból, hanem a lányod miatt. Szüksége van rád, és nemcsak most.
2019. máj. 7. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
94%
7 hós terhesen kullancsot találtam a combomon zuhanyzás közben. Anyum épp nálunk volt. Még a zuhany alatt kiáltottam, h jöjjenek oda a párommal, h tényleg jól láttam e. Bizony az volt, és ott anyum szedte ki belőlem, mivel neki van tapasztalata kullancs kiszedésből. Szégyenlős vagyok, de anyum előtt bármikor le merek vetkőzni és ő is előttem, pedig ő is szégyenlős típus. Hála a jó égnek könnyű szülésem volt. De ha úgy jártam volna, mint a lányod, és ha én is megmutatgam volna anyumnak a képet magamról onnan, biztos nem zavarta volna, ő nevelt fel.
2019. máj. 7. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
56%
"kissé" prűd vagy, nem kell kezelni a helyzetet.
2019. máj. 7. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 A kérdező kommentje:

Mi baja van itt az embereknek? Zavarba jöttem egy képtől, de nem is tettem megjegyzést se, erre mindenféle hajmeresztő vádak érnek, nem értem. Pedig eleinte olyan normális válaszok jöttek.

A nem csinálok ügyet belőle dolgot pedig úgy értettem, hogy túl teszem magam rajta, nem fogok problémázni ezen még magamban sem. A lányomnak pedig eddig se problémáztam. Csak magamban voltam bizonytalan, hogy ez rendben van-e, de a válaszok megnyugtattak. Amúgy természetesen lelkileg is és minden egyéb módokon is igyekszem támogatni őt.

2019. máj. 7. 09:43
 20/34 anonim ***** válasza:
67%

Őszintén, nem értelek.

Az anya lánya kapcsolat a legmélyebb, életre szóló szövetség kellene hogy legyen...

Hiába, hogy már évtizedek óta nem pelenkázod a lányodat, de pici korában naponta láttad a teste minden zugát, és nem találtad zavarba ejtőnek, visszataszítónak, bármi volt is rajta (bárányhimlő, ekcéma, pelenka kiütés).Vagy tévedek?. Most sem kellene, hiszen a gyereked maradt attól még, hogy felnőtt. És ebben a helyzetben is számít rád, és a bizalmába avat.


Igaz, az én lányom még csak kisiskolás, de ha évek múlva ilyen helyzetbe kerül, én együttérzést mutatok, és igyekszem segíteni rajta, pl. segítek neki megfelelő orvost találni hogy minél előbb rendbe jöjjön. Ahogy az én anyukám is tette anno.


(3 gyerekes anyuka)

2019. máj. 7. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!