Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mivel tudom meggyőzni anyut...

Mivel tudom meggyőzni anyut arról, hogy együtt aludhassak a fiú barátommal a nyáron? 16l

Figyelt kérdés

Nyáron ugye nincs koli, és a közös táncpróba nem megoldható, és muszáj lenne egymáshoz emiatt. Viszont olyan messze lakunk egymástól, hogy kb mihelyst odaér valamelyikünk a másikhoz, mehet is haza rögtön.

Anyának az az ellenérvek, hogy tuti csak meg akar khmm... Nos én biztos vagyok benne, hogy nem mivel ő meleg és barátja is van. De ezt ugye nem mondhatom anyunak mert nagyon homofób. Ha ezt tudná el is tiltana tőle.


Szerintetek mit mondjak neki, hogy belemenjen?


2019. máj. 25. 15:06
1 2 3 4 5
 11/43 anonim ***** válasza:
22%
Ha képes vagy egy nem kívánt gyereket önerőből felnevelni, szerintem ez elég érett és megfontolt képet alkotna rólad ahhoz, hogy beleegyezzenek.
2019. máj. 25. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/43 anonim ***** válasza:
72%

Nem tudom, itt a válaszolók jó része képtelen szöveget értelmezni?????

Egy meleg srácról van szó, elég kizárt bármiféle szex, vagy gyerek!

2019. máj. 25. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/43 anonim ***** válasza:
32%
12, te meg elhiszel mindent, amit itt rizsáznak?
2019. máj. 25. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/43 anonim ***** válasza:
31%
Attól, hogy most divat melegnek lenni, még simán meg fogja dugni, ha egy ágyban alszanak. Ez garantált.
2019. máj. 25. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/43 anonim ***** válasza:
35%
Én is melegnek mondom magamat, hogy együtt aludjak egy lánnyal. Aztán bel lehet próbálkozni, hogy tényleg meleg vagyok e.
2019. máj. 25. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/43 anonim ***** válasza:
35%

"Szerintetek mit mondjak neki..."

"Az igazat."

A válasz 36%-ban hasznosnak tűnik.


Ennyit az eddig értékelők erkölcsi érzékéről...

2019. máj. 25. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/43 anonim ***** válasza:
71%

Már nem azért, de mi késztetné arra a kislányt, hogy meséket találjon ki nekünk ahelyett, hogy leírná, hogy szexelni akar, de az anyuka nem engedi? :D Napi szinten vannak ilyen kérdések, semmi oka nincs mást mondani, ha erről van szó.

Hülyén fogalmazott, valószínűleg nála akar aludni, nem vele... Hol van még innen a terhesség?

2019. máj. 25. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/43 anonim ***** válasza:
16%
A kanyarban: lehet, hogy tényleg azt hiszi magáról a fiú, hogy meleg, miközben simán kiderülhet, hogy nem az, vagy hogy biszex, ráadásul az is benne van a pakliban, hogy csak direkt állítja be magát melegnek, hogy így kerülhessen közelebb a lányhoz, stb. Használd a fantáziádat. Ha a te lányodról lenne szó, könnyebben menne, tudom...
2019. máj. 25. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/43 anonim ***** válasza:
72%
Fenyegesd meg! Ha nem aludhattok együtt, akkor kénytelen lesztek a parkolóban dugni :D
2019. máj. 25. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/43 anonim ***** válasza:
26%
"Már nem azért, de mi késztetné arra a kislányt, hogy meséket találjon ki nekünk ahelyett, hogy leírná, hogy szexelni akar, de az anyuka nem engedi?" Gondolom itt teszteli hogy át tudja-e vágni az anyját a meséjével.
2019. máj. 25. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!