Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mivel tudom meggyőzni anyut...

Mivel tudom meggyőzni anyut arról, hogy együtt aludhassak a fiú barátommal a nyáron? 16l

Figyelt kérdés

Nyáron ugye nincs koli, és a közös táncpróba nem megoldható, és muszáj lenne egymáshoz emiatt. Viszont olyan messze lakunk egymástól, hogy kb mihelyst odaér valamelyikünk a másikhoz, mehet is haza rögtön.

Anyának az az ellenérvek, hogy tuti csak meg akar khmm... Nos én biztos vagyok benne, hogy nem mivel ő meleg és barátja is van. De ezt ugye nem mondhatom anyunak mert nagyon homofób. Ha ezt tudná el is tiltana tőle.


Szerintetek mit mondjak neki, hogy belemenjen?


2019. máj. 25. 15:06
1 2 3 4 5
 41/43 anonim ***** válasza:
11%
Miért akar nálad aludni ha meleg és nem akar semmit töled biztosan ? Találkozni nappal is tudtok az nem indok hogy messze laktok egymástól azért alszik nálad.
2019. máj. 27. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/43 A kérdező kommentje:
Nem akarom itt miért nem fér senki fejébe, hogy ha ott találkozunk ahol kolisak vagyunk, akkor nem tudunk próbálni, egymástól meg kb tömegközlekedéssel négy órányira lakunk. (Ha valaki lekési a csatlakozást, akkor még tovább tart hazajutni) Gondolom senki nem akar nyolc órát utazni egy nap
2019. máj. 27. 06:29
 43/43 anonim ***** válasza:
65%
Kérdező, egy jó tanács: menekülj erről az oldalról xD Itt majdnem mindenki hülye.
2019. máj. 27. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!