Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mivel tudom meggyőzni anyut...

Mivel tudom meggyőzni anyut arról, hogy együtt aludhassak a fiú barátommal a nyáron? 16l

Figyelt kérdés

Nyáron ugye nincs koli, és a közös táncpróba nem megoldható, és muszáj lenne egymáshoz emiatt. Viszont olyan messze lakunk egymástól, hogy kb mihelyst odaér valamelyikünk a másikhoz, mehet is haza rögtön.

Anyának az az ellenérvek, hogy tuti csak meg akar khmm... Nos én biztos vagyok benne, hogy nem mivel ő meleg és barátja is van. De ezt ugye nem mondhatom anyunak mert nagyon homofób. Ha ezt tudná el is tiltana tőle.


Szerintetek mit mondjak neki, hogy belemenjen?


2019. máj. 25. 15:06
1 2 3 4 5
 31/43 anonim ***** válasza:
39%
Ha ilyen vaskalapos az anyukád, akkor nem fogod tudni meggyőzni. Bár azért egyszer próbálj meg vele őszintén beszélni. Ha nagyon nem tekint partnernek, akkor nincs más, a sarkadra kell állnod. "Anya, elmentem X-hez, holnap délre itthon vagyok. Puszi, szeretlek." És indulsz. Botrány lesz, dühös lesz, milliószor fel fog hívni, szobafogságra fog ítélni (amit természetesen nem tartasz majd be), de majd idővel megbékél. Muszáj megértenie, hogy félig (!!!) felnőttél, többé nem irányíthat 100%-osan.
2019. máj. 26. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/43 anonim ***** válasza:
27%

"akik ilyeneket válaszolnának, azok akkor is megdugnák szerencsétlen csajt ha nem akarná, "mert hát egy ágyban alszunk, akkor szex van"? gratulálok, férfiak..."

Nem, csak tudják, hogy hogy van az az ilyen kiscsajszikkal: nem kell nekik sok rábeszélés, ha úgy adódik...

2019. máj. 26. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/43 érdeklődő35 ***** válasza:
23%

Szerintem se fofod tudni meggyőzni.. 😑

Mindenesetre mondhatod neki, hogy biztos vagy benne, hogy veled nem akar szexelni, mert van valakije. Egyébként meg ha szexelnél is valakivel, lenne eszed óvszerre, meg nem csak éjjel ágyban lehet....

2019. máj. 26. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/43 anonim ***** válasza:
100%
Még az jutott eszembe, hogy megpròbálhatod megbeszélni anyukáddal, miért félt téged a szextől. A szex alapvetően szuper dolog. Miért nem akarja, hogy rèszed legyen benne? (Most az aktuális sráctól elvonatkoztatva, általában). Úgy gondolja, hogy nem világosított fel megfelelően? (Talán ő maga sincs tisztában sok mindennel?) Esetleg neki rossz élmény a szex? Vagy úgy gondolja, hogy egy felelőtlen, buta fruskát nevelt belőled? Próbálj meg megértéssel fordulni anyukád felè, nem könnyű egy anyának a leválás. Szóval ne te győzködd, hanem hallgasd meg. Ha nem partner ebben, akkor viszont tényleg nem marad más, mint kijelenteni, hogy mész.
2019. máj. 26. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/43 anonim ***** válasza:
27%

"A szex alapvetően szuper dolog. Miért nem akarja, hogy rèszed legyen benne? (Most az aktuális sráctól elvonatkoztatva, általában)."

De nem általában nem akarja, hanem pont most, amikor a lánya még csak 16 éves, amikor ha összejön egy baba soron kívül, akkor jó eséllyel az ő dolga (is) lesz majd felnevelni, stb.

Később majd persze, hogy nem lesz ellene kifogása, sőt, unokákat is akar majd.

2019. máj. 26. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/43 anonim ***** válasza:
30%

"Mint írtam nem mondhatom meg anyámnak, hogy a srácnak van barátja, és meleg, mert akkor anya kiakadna, hogy milyen alakokkal barátkozok."

Igaza van az anyjának, nekem se tetszene. 1. 16 évesen éjszaka otthon a helye. 2. Homokosokkal barátkozik, két fiú/férfi csókolózása meg kifejezetten gusztustalan. 3. Ha a fiú a saját nemét szereti, miért is akar annyira nála aludni? Nappal nem lehet találkozni?

2019. máj. 26. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/43 A kérdező kommentje:

Tudunk nappal talizni a sráccal, de mint írtam nagyon messze lakunk, szóval ha egymáshoz utazunk akkor ott kéne aludni a másiknál, hogy legyen több időnk mint fél óra. Ahol kolisak vagyunk ott még nem tudunk táncot próbálni.


Amúgy köszönöm, hogy mindenki valami tinip*csának néz. Olyan kedves. Nem akarok vele lefeküdni, se senkivel

2019. máj. 26. 20:17
 38/43 anonim ***** válasza:
54%

"De nem általában nem akarja, hanem pont most, amikor a lánya még csak 16 éves, amikor ha összejön egy baba"

erre találták ki a gumit, fogamzásgátlót, 72 órás tablettát, abortuszt.

2019. máj. 26. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/43 anonim ***** válasza:
30%

""a lánya még csak 16 éves, amikor ha összejön egy baba"

erre találták ki a ... abortuszt"

Tényleg, milyen egyszerű és nagyszerű 16 évesen...


Kérdező, milyen táncról van szó?

2019. máj. 26. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/43 A kérdező kommentje:
Csak néhány koreai banda koreográfiája a tánc. Nem értem, hogy ez miért számít a kérdésben
2019. máj. 26. 22:33
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!