Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mivel tudom meggyőzni anyut...

Mivel tudom meggyőzni anyut arról, hogy együtt aludhassak a fiú barátommal a nyáron? 16l

Figyelt kérdés

Nyáron ugye nincs koli, és a közös táncpróba nem megoldható, és muszáj lenne egymáshoz emiatt. Viszont olyan messze lakunk egymástól, hogy kb mihelyst odaér valamelyikünk a másikhoz, mehet is haza rögtön.

Anyának az az ellenérvek, hogy tuti csak meg akar khmm... Nos én biztos vagyok benne, hogy nem mivel ő meleg és barátja is van. De ezt ugye nem mondhatom anyunak mert nagyon homofób. Ha ezt tudná el is tiltana tőle.


Szerintetek mit mondjak neki, hogy belemenjen?


2019. máj. 25. 15:06
1 2 3 4 5
 21/43 anonim ***** válasza:
18%
"valószínűleg nála akar aludni, nem vele... Hol van még innen a terhesség?" Közelebb, mint hinné az ember.
2019. máj. 25. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/43 A kérdező kommentje:

Öhm... Valami itt nagyon félrement egyeseknél az értelmezésben. Mint írtam nem mondhatom meg anyámnak, hogy a srácnak van barátja, és meleg, mert akkor anya kikakadna, hogy milyen alakokkal baratkozok.

Aki szerint meg a srác megjátsza, hogy meleg annak mondom, hogy láttam már a barátjával. Nem hinném, hogy bárki is azért smárolgat egy másik sráccal, hogy aztán pont engem meg akarjon toszni.

Azt meg tényleg sután fogalmaztam meg, hogy együtt alszunk. Nem egy ágyban, csak ugyan abban a szobában.

2019. máj. 25. 19:25
 23/43 anonim ***** válasza:
93%
Hát szimplán mondd el neki, hogy ezt szeretnéd ezért és ezért. Szerintem ebben nincsen semmi extra. Én csomószor aludtam együtt barátnőkkel, de fiú barátokkal is (akik még csak nem is voltak melegek), sosem tiltották meg a szüleim. Nem is értem, hogy miért tették volna... Én mindig kicsit ideges leszek, ha felmerül ez a "úgyis csak szexelni akar minden tini, körülbelül mindenki mindenkivel" vélemény, mert egyszerűen hülyeségnek tartom és szerintem elég szomorú, hogy néhány szülő így gondol a gyerekére. Igen, a kamaszok néha meggondolatlanok, felelőtlenek vagy még tapasztalatlanok, de azért szerintem nem kellene úgy csinálni, mintha egy doboz molylepke szintjén lennének. Mindenki el tudja dönteni, hogy kitől mit akar, hogyan, mikor stb. és ez szerintem független attól, hogy a másik fél mit gondol. Én legalábbis még soha nem feküdtem le senkivel sem "véletlenül", soha nem estem teherbe "véletlenül" stb., nem is értem... Ha nem akarnak egymástól semmit, teljesen mindegy, hogy miért, akkor 16 évesen sem kell kötelező jelleggel szexelni attól, hogy egy házban alszanak. Ha pedig igen, akkor ennyi idősen én azt gondolom, hogy az is rendben lenne. Szóval nekem ez a halálom, hogy sokak szerint tinikorban mindenki mindenkivel mindenhol, ami filmekben lehet, hogy megjelenik, de szerintem a valóság azért nem egészen így néz ki. Mindenesetre én lehetséges, hogy ezt is megmondtam volna anyukámnak, ha ő így reagált volna, mert nekem kifejezetten rosszul esett volna, ha ilyeneket feltételez rólam. Viszont az tényleg jó, ha elmondod, hogy külön alszik és megindokoljátok, hogy miért szeretnéd, ha ott aludna vagy be is mutatod előtte anyukádnak, hogy tudja, hogy kiről van szó. Ha tudod, hogy anyukád homofób, akkor azt a részét hagyd ki, hogy meleg, nehogy bántsa valamivel, beszóljon neki vagy ilyesmi.
2019. máj. 25. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/43 anonim ***** válasza:
21%
Úgy tervezed leélni az egész életedet, hogy még a saját édesanyáddal sem vagy őszinte? Ha vele se, akkor kivel?
2019. máj. 25. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/43 anonim ***** válasza:
11%
Majd jól meghág a meleg barátjával.Két tűz közé fogsz kerülni.Néhány doboz vazelin legyen nálad.
2019. máj. 25. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/43 anonim ***** válasza:
15%
Mondhatni meleg helyzet lesz de utána prájd lehetsz majd magadra hogy csapatmunkával sikerült a csúcsra jutni.
2019. máj. 25. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/43 anonim ***** válasza:
60%
A válaszadók bőven 3/4-e nem normális. Előbb értelmezzétek a kérdést, mielőtt válaszoltok! A kérdező fiú barátja MELEG és BARÁTJA van!
2019. máj. 25. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/43 anonim ***** válasza:
18%
#27 hány éves vagy?Ennél nagyobbat is hazudtam már lánynak.
2019. máj. 25. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/43 anonim ***** válasza:
62%

#28: a kérdező a barátjával is látta, smárolni. Vagy azt is csak megjátszotta?


Ha meg mégis meg akarná kefélni, mit ér vele, ha a lány nem akarja? Vagy megerőszakolja?

2019. máj. 25. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/43 anonim ***** válasza:
75%
egyeseknek itt botrányos hozzáállása van. úgyis megdugna, tuti szex lesz ha egy ágyban aludnának? a lánynak nem is lenne beleszólása? ezek szerint akik ilyeneket válaszolnának, azok akkor is megdugnák szerencsétlen csajt ha nem akarná, "mert hát egy ágyban alszunk, akkor szex van"? gratulálok, férfiak...
2019. máj. 25. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!