Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ki tartozik a család fogalmába?

Ki tartozik a család fogalmába?

Figyelt kérdés
Anyám még mindig azt mondja nekem,pedig huszonközép korosztály vagyok,hogy ő és a tesom az első,a párom csak utánuk jön,ők az elsők,mert ők a családom.Egy éve nem élek velük,most azt szajkózza,hogy nincs mögöttem a család,és így nem fogok elérni semmit.Holott dolgozom rendesen,nem élősködöm senkin,és régen sem tettem azt fizettem haza is mikor otthon laktam.A család ,ha a párommal együttélek,ő lesz,mert ahogy telik az idő,átalakul a család szerepe.Legalábbis szerintem.Anyám beteges szinten tartani akarja azt ami régen volt.

2019. máj. 29. 08:30
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
#19 jesszus ez beteg :O
2019. máj. 29. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 A kérdező kommentje:
Anyám is ilyen
2019. máj. 29. 15:22
 23/24 anonim ***** válasza:
100%
Egy olyan csoport, amely gazdasági és szociális közösséget alkot. . A család reprodukálja önmagát; vagyis nem új tagok fölvétele révén egészül ki, hanem „önerőből”.
2019. máj. 29. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
Meg kellene nyugtatni anyukádat, hogy te éppúgy szereted őt, mint régen, amikor még ott laktál, mert valószínűleg ilyen gondjai vannak. - Egyébként a család az apa, anya, gyerekek, a férjeik, feleségeik, az unokák, a tágabb családba a férjek, feleségek szülei, a testvéreik és így tovább.
2019. máj. 30. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!