Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » A párom szokásai furcsák az...

A párom szokásai furcsák az anyámnak. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Az a helyzet hogy egy hónapja összejöttem a mostani párommal, és mivel nagy a távolság, egy kettő bemutattam itthon, azóta hétvégente itt van nálunk(anyámmal és a hugommal lakom). A párom talán kicsit túlságosan otthon érzi magát nálunk, benyúl gond nélkül a hűtőbe, teát főz magának, stb, de ugyanúgy el is rakodik maga után. Anyámnak ez nem tetszik. Viszont én nem akartam a páromat arra szoktatni, hogy mindig mindent elé teszek. Mostmár anyámtól azt is megkaptam, hogy a párom miatt több víz, meg kaja fogy, mikor a számlák felét én fizetem, a hűtőbe a kaját hetek óta csak én veszem. Anióta dolgozok, segítem őt, mert a fizetése nem lenne elég. Soha nem róttam ezt fel neki, nem is merem, mert tuti felhúzná magát, vagy sírna rajta egyet, hogy miért vetem a szemére... Viszont igazságtalannak tartom. Vagy megmondjam? Mindennel baja van... Sajnos a külön költözés egyelőre nem opció, most kezdtem a vállalkozásomat, 1-2 évig még nem tudok elmenni. A párom meg már észrevette hogy nincs szívesen látva, nekem meg teljesen kellemetlen a dolog. Neki sem akarom mostmar megmondani hogy kérdezze meg hogy csinálhat-e egy teát magának, teljesen hülyén jönne ki szerintem. Ötletek?

2019. jún. 12. 22:28
1 2 3 4 5
 21/44 anonim ***** válasza:
82%
Bocs, a telefon kijavított. Szóval lesülne a bőr a képemről.
2019. jún. 12. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/44 anonim ***** válasza:
87%

Én csak akkor merek a pároméknál egy pohár üdítőt tölteni magamnak, ha a szülei nincsenek otthon... Pedig három éve vagyunk együtt.

Ebben most anyukádnak kell igazat adnom, kérdező.

2019. jún. 12. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/44 A kérdező kommentje:
Jó, én sem tudnám magam ennyire elengedni másnál szerintem. Majd arra leszek kíváncsi, náluk hogy működnek ezek a dolgok
2019. jún. 12. 23:48
 24/44 A kérdező kommentje:
Egyébként pont hogy mégtöbbet fizetek a számlákba, amióta ő is jár hozzánk
2019. jún. 12. 23:59
 25/44 A kérdező kommentje:
Meg a kajába is
2019. jún. 13. 00:00
 26/44 anonim ***** válasza:
71%

Felnőtt, önellátó ember ilyenkor egy bevásárlással, vagy más gesztus értékű dologgal hozzájárul anyósék háztartásához.


Mondjuk kérdezze meg,hiányzik-e valami otthonról és szerezze be, mondjuk 1 kg húst vagy zöldséget,kávét,stb.

2019. jún. 13. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/44 anonim ***** válasza:
78%
Hát a hiba bennetek van, hogy is képzelted, hogy az épp aktuális pasid, akivel egy hónapja összejöttél, minden hétvégén nálatok legyen. Ráadásul tesz vesz mint aki otthon van. Anyukád vendége. Majd akkor legyen nálad, ha külön laksz. Egy idegen embert kerülgessen mindenki hétvégén, mikor végre nyugodtan otthon van? Neki persze kényelmes, addig te tartod, eteted, itatod, fizeted a hétvégi rezsijét. Szépen spórol rajtad...hát te sem vagy százas, bocsi. Menjetek hozzá, ott azt csináltok amit akartok, ne mások hétvégéjét zavarjátok. Én biztos megőrülnék, ha minden hétvégén ott lenne egy idegen a lakásban.
2019. jún. 13. 03:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/44 anonim ***** válasza:
94%

"A párom szokásai furcsák az anyámnak." Ez alapján azt hittem, hogy ilyenek lesznek pl. : húsleveshez kenyeret eszik, vagy fűnyírás közben az örömódát énekli, stb. De ez amit a párod csinál az nem furcsa szokás. Felénk ezt egyszerűen pofátlanságnak hívják...

Én is kilennék anyud helyében, hogy egy idegen férfit kell kerülgetnem minden hétvégén és nem érezhetem magam komfortosan a saját házamban. Pl. Ebben a melegben szeretek egy extra nagy polóban és bugyiban mászkálni itthon. Nyilván idegen férfi előtt nem tehetem meg, de a lányaim előtt igen.

2019. jún. 13. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/44 anonim ***** válasza:
31%
Mindenki lánynak gondolja a kérdezőt... A kérdésből nem derül ki.
2019. jún. 13. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/44 anonim ***** válasza:
90%

#16os válaszra érkezett #17es komment alapján egyértelműen kiderül.

Amúgy meg egy pasi, egy hónapos kapcsolatot nem cipel még haza hétvégéztetni plusz nem nagyon használja a párom szót.

2019. jún. 13. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!