Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan fogadnátok, ha megtudná...

Hogyan fogadnátok, ha megtudnátok a fiatal felnőtt lányotok 18+-os videókat tölt fel magáról az internetre (ingyen)?

Figyelt kérdés

2019. jún. 16. 15:33
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
83%
Nyilván döbbenten. Teljesen lényegtelen, hogy ingyen vagy épp pénzért teszi. Ez minden jóérzésű emberből szégyenérzetet vált ki. Persze lehet álszenteskedni, hogy "nem a szülő tehet róla, felnőtt ember, nincs hozzá semmi közöd" meg a többi, de egy szülő önbecsülése ettől nem lesz semmivel sem jobb. Én még egy olyan szülővel sem találkoztam, aki széles mosollyal az arcán híresztelte el a barátnőinek, hogy a (felnőtt) gyereke drogozik és minden hétvégén összefosva, összehányva megtalálod a város egyik aluljárójában pár rosszarcú emberrel. A 18+-os videók sem azok amiket szívesen mutogatnál akárkinek, hogy odanézz, ő az én kis szememfénye.
2019. jún. 16. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
62%

Szegyellnem, es valahol magamat hibaztatnam, mert valamit biztos elrontottam a nevelesekor.


Probalnek beszelni vele errol, de felnott ember leven nyilvan nem tudnek tenni ellene- csak a velemenyemet mondhatnam el.


Ugyanakkor, remelnem, hogy van annyi esze, hogy a videokon nem felismerheto pl. maszkot visel stb.

2019. jún. 16. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
36%
Az első válaszadó tökéletesen leírta a lényeget. A kérdésnek ezért nincs értelme. Egyetlen jóérzésű ember sem fogadná széles mosollyal.
2019. jún. 16. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
36%
Más debil kérdésed is van, vagy csak ez?
2019. jún. 16. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
35%
Nincs gyerekem hála az Istennek, és nem is lesz. Ahogy elnézem a mai társadalmat, egyre kevésbé számít cikinek, ha valaki k urválkodik, iszik, drogozik, züllik, stb.
2019. jún. 16. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
76%

Szerintem a kérdező sem egyszavas válaszokat vár, hogy jól-e vagy rosszul, hanem kifejtve az érzéseket, illetve hogy ki hogyan reagálna erre a lány felé.

Egyébiránt van abban valami, hogy ehhez nagy részben hozzájárulhatott a család, hogy neki ez rendben van, mert az is lehet, hogy valami elismerést keres, amit nem kapott meg saját személyisége és igényei szerint gyerekkorban. Mert 25 éves kor felett, ha már volt az embernek lehetősége addig különválni a szülőktől és saját életet kezdeni, már valóban inkább az ő felelőssége, hogyan menedzseli az életét, és az esetleges gyerekkori hiányait hogyan hidalja át felnőtt módra, de 18 évesen még ilyenről nem beszélhetünk. Ilyenkor még masszívan hat a gyerekként és tinédzserkorában tapasztalt családi háttér, és élettapasztalat híján azzal tud gazdálkodni a fiatal, amit betettek (vagy éppen elmulasztottak betenni) a batyujába otthon. És itt nem kell, hogy a szülő a kardjába dőljön, mert akármilyen professzionális egy szülő, nem lehet minden gyerek veleszületett személyiségére teljes mértékben ráhangolódni és kifejleszteni a megfelelő eszköztárat hozzá, úgyhogy még az odafigyelő családdal, boldog párkapcsolatban lévő szülőkkel rendelkező gyereknél is beállhat ilyen, egyszerűen nem lehet mindenre felkészülni.

2019. jún. 16. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
26%

Magyarul

szégyelném magam mert elrontotam a gyerekem nevelését

2019. jún. 16. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
40%
Én nevelési kudarcként élném meg
2019. jún. 16. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
34%
Szégyellném. Nem ku.rvának neveltem. Bár ennél még a ku.rvák is jobbak, aki kényszerből, megélhetésből csinálják amit csinálnak. Ha prostitúcióra kényszerülne, mindent, de mindent megtennék hogy kimentsem. De hogy egy fiatal felnőtt nő, igy alázza magát ráadásul a semmiért? Visszataszító, undorító dolog. Durván bajok lehetnek a fejében, hogy szándékosan szégyent hoz magára.
2019. jún. 16. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
46%
Ingyen?? Ez felháborító!!!
2019. jún. 16. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!