Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan fogadnátok, ha megtudná...

Hogyan fogadnátok, ha megtudnátok a fiatal felnőtt lányotok 18+-os videókat tölt fel magáról az internetre (ingyen)?

Figyelt kérdés

2019. jún. 16. 15:33
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:
35%
Regen kinezték az ilyet, most sztarolják, de azért ingyen nem kellene.
2019. jún. 16. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 anonim ***** válasza:
55%
Mi van akkor, ha művészi aktfotókról van szó? Azokat is már 18+- os kategóriába sorolják. Mondjuk azért ingyen, hogy referencia anyag legyen róla a neten, hogy fizetős aktmodell munkákat kapjon. Ha ilyesmiről lenne szó, akkor nem szégyellném magam a lányom miatt.
2019. jún. 16. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 anonim ***** válasza:
61%
Ja vidókat? Nem olvastam el a kérdést rendesen. Hát így azért egész más a helyzet, de remélem vannak 18+-os művészi videók is, amik csak sejtetnek, mint teljes naturálban megmutatnak mindent.
2019. jún. 16. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 anonim ***** válasza:
60%

"Nagyon higgadtnak, megfontoltnak kell lenned és sokszor éreztesd a lányodnak,hogy szereted!" - izé, ha az embert TÉNYLEG szereti a szülője, az ott kezdődik, hogy tiszteletben tartja a magánéletét, és nem akarja rákényszeríteni a saját értékrendjét.

Szóval egyébként sehogy, azt gondolnám, hogy ha egyszer felnőtt, akkor az ő dolga, az ő döntése. (mindenesetre jobban, mint ha apácának állna, de abba se szólnék bele)

Az már zavarna, ha pénzért tenné.

2019. jún. 17. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 anonim ***** válasza:

Kedves 0:1 49!

Nincs új a nap alatt mint az ismétlés,pontosan az én soraimat tetted idézőjelbe!

Ugye a gyerekünk remélhetőleg egy életen keresztűl elkísér.

Toleranciában szegény világban élünk,még silányabb a probléma-megoldó képességünk!

Azt gondolom,ha "elesik" a gyerekünk akkor a tudásunkkal is mellette kell lenni,segíteni abban,hogy fel tudjon állni.Egy gyerekkori vétségért ne bűnhődjön egy életen át!

A mentalitás miatt leledzik a sok nincstelenné vált ember!

2019. jún. 17. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 anonim ***** válasza:
63%

Kedves utolsó, alapvetően igazad van, csak hát ebben a kérdésben nincs "elesés" meg "gyermekkor" meg "vétség", ezzel szemben van egy fiatal felnőtt lány, aki az erotika-témában nem konzervatív nézeteket képvisel.

Ezzel azt lehet (kell) csinálni, hogy tudomásul veszed.

Segíteni akkor kell, ha az illető segítséget kér valamiben, azt gondolom.

(mondjuk nekem egyszerű, mert én se szimpatizálok a konzi erkölcsi nézetekkel - én egyszerűen azt gondolnám, hogy egy vagány csaj, némi exhibicionizmussal megáldva, váljék egészségére.)

Mint említettem, ha pénzért tenné, az más történet.

2019. jún. 17. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 anonim ***** válasza:
0%

#21 bezony kis angyalom! Dédanyámék idején kinézete az ögész falu közösség, ha valaki az Interneten mutogatta magát! (főleg, hogy akkor még nem volt Internet)


A hülyeségeket, hogy sztárolják meg úgy hívják, hogy szalmabáb.

2019. jún. 17. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 anonim ***** válasza:
61%

Megnézném a filmjeit, feliratkoznék a csatornájára és megkérném, hogy ha a következőt forgatja, had nézzem végig :D

De komolyabbra fordítva nem sok mindent. Pláne ha 18 múlt. Ha még fiatalabb, akkor elbeszélgetnék vele, hogy nem feltétlenül előnyös 1-1 későbbi munkahelynél, hacsak nem ott is szereposztó díványon át akar bekerülni. De az ő élete, csak tanácsot lehet adni.

2019. jún. 17. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 anonim ***** válasza:
4%
Megkérném hogy ne ingyen csinálja. Kelleni fog neki a pénz ahhoz hogy elköltözzön a nyakamról, ugyanis nem áll szándékomban ribit tartani a háznál.
2019. jún. 17. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 anonim ***** válasza:
63%
Link, és megmondom gáz e.
2019. jún. 17. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!