Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan fogadnátok, ha megtudná...

Hogyan fogadnátok, ha megtudnátok a fiatal felnőtt lányotok 18+-os videókat tölt fel magáról az internetre (ingyen)?

Figyelt kérdés

2019. jún. 16. 15:33
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:
35%
Leginkább a szánalom és a kétségbeesés jellemezne, hogy szerencsétlen tönkreteszi magát és feltenném a kérdés, vajon miért így keresi az elismerést vagy a menekülést vagy a ki-tudja-mit.
2019. jún. 17. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim ***** válasza:
11%
Gondolom a kérdező az aki a pi.csáját mutogatja a neten, holott nem szorul rá.. Ezért van mindenki lepontozva aki nem tapsolna ha ilyen szinten hülye lenne a lánya.
2019. jún. 17. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 A kérdező kommentje:

"Kedves" utolsó, én vagy felpontoztam a valaszokat, vagy nem pontoztam, de ha akarod, téged felpontozhatlak, hogy lenyugodj.


És nem én vagyok se a lány, se az anya.

A kérdés nem is egy konkrét személyről szól.

2019. jún. 17. 18:35
 34/38 anonim ***** válasza:
68%

Nem tudom, hogy a kérdező pontoz-e... mindenesetre nem gondolom azt, hogy "hülye" lenne bárki pusztán attól, mert másként éli meg a saját szexualitását, mint ahogy azt a drága szülei úgymond "helyesnek" tartanák. Lévén a szexualitás magánügy.

Én továbbra se látok semmi kivetni valót vagy erkölcstelent abban, ha valaki "home videót" készít, és szabad akaratából felteszi egy erre való, felnőtteknek szóló portálra...

... elvégre is, ahogy a költő mondja:

"Csak az enyém légy, néha azt szeretném,

Majd, hogy a világ lássa kincsemet;"

... mindkettő tök természetes igény:)))

(a hápogva "ribizli"-zőktől meg csendben megkérdezném, hogy nekik anno mennyi idő alatt jött le a "csisztu-videó" az akkor létező betárcsázós modemen) :)

2019. jún. 17. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim ***** válasza:
69%
Persze éljen az önkifejezés szabadsága, de nagyon liberális nézőpontból is elég buta öngól, mert az internet nem felejt. Egy fiatal felnőtt még simán csinál olyat, amit 10 év múlva már nem szívesen vállal és ez sokkal rosszabb, mint mondjuk egy tetkó az exed nevével.
2019. jún. 17. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim ***** válasza:
81%
"Egy fiatal felnőtt még simán csinál olyat, amit 10 év múlva már nem szívesen vállal" - van ilyen is - kortól függetlenül - minden ember csinál néha olyant, amit később megbánhat. Ez nem hiszem, hogy egy percig is ok lehet más szabadságának korlátozására. Tudod, a szabadság kontra biztonság egy tengely két végpontja, és mindenkinek a saját döntése kell legyen, hogy számára ezen a tengelyen a két végpont között mi az élhető zóna. És azt is nagyon meg lehet bánni, hogy ha az ember élete az állandóan biztonságra törekvő dögunalomban telt el - még akkor is, ha a szülők többnyire a gyerekük biztonság iránti igényére apellálnak, a szabadsággal szemben.
2019. jún. 17. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:
Nem írtam korlátozásról. Felnőttről van szó, úgyis azt csinál, amit akar (meg amit tud), akkor is, ha nem értesz vele egyet. És ha már idézünk meg szabadság, én is csak "arra gondolok, amire akarok".
2019. jún. 17. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim ***** válasza:
Magán ügye
2020. máj. 2. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!