Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Te mennyi pénzt adnál vissza...

Te mennyi pénzt adnál vissza a szüleidnek abból, amennyit rád költöttek?

Figyelt kérdés

Az utóbbi pár évben elég sok pénzt kaptam tőlük, de sok pénzem nekem sincs, így az összeset sajnos biztos nem fogom tudni megadni, de valamennyit azért mégis kéne. De mennyit?


- Tandíj, összesen kb. 900 000

- Orvos kb. 55 000

- Kisebb pénzek "csak úgy"

- Utazás (a kedvemért) kb. 8000

- Kölcsön kb. 160 000

- Használati tárgyak kb. 100 000


2019. jún. 17. 19:24
1 2 3
 21/24 anonim válasza:

Mit is várnák vissza a saját gyerekemtől?

Sokat! Legyen talpra eset, szeresen, és én még támogatom is anyagilag amíg csak tudom.

2019. okt. 4. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim válasza:

21-es vagyok.

Nem is igaz, közben számolom azt is hogy hány hamburgert eszik, meg hány szelet kenyeret, és figyelem jegyzem hogy hánypohár vizet iszik.

Amit majd felszámolok neki ha dolgozik :)))))))

2019. okt. 11. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim válasza:

Természetesen ügyvéddel mindenről bizonyítékok van, egy képek Facebook-ön így elérhetőek ahol épp hamburgerezik, na meg az a sok szalma krumpli is mind felszámolására kerül, meg a pelenkák, tudom én felvanak jegyezve.

Na csak nőjön meg indítom is pert :)))))

:D

2019. okt. 11. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
49%
Egy igazi szerető szülő nem pènzre vágyik!Mindìg csak a pènz meg a pènz!Hagyjuk már!
2021. okt. 15. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!