Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szüleim semmit nem engednek...

Szüleim semmit nem engednek meg, mit tegyek?

Figyelt kérdés
16 éves, pesti srác vagyok aki csak úgy szeretne élni, mint a kortársai.. nagyon sok mindent nem engednek meg nekem itthon, ami szerintem (és jó pár ember szerint) se normális. Annyi a bajom, hogy nagyon féltenek és legkésöbb mindig este 9-re itthon kell lennem, és nem mehetek oda ahova akarok. Mindig meg kell mondanom hol vagyok, amivel nincs is bajom de onnan nem is mehetek el... vizipipa, cigi, e-cigi, alkohol szóba se jöhet, házibuli, diszkó sem és ezek azok a dolgok, amik nagyon aggasztanak... nem sétálhatok csak úgy éjszaka a városban vagy hasonlók. Osztálytársamnál se aludhattam ott, mert nem voltak otthon a szülei. Szeretnék egyszerűen szabadabb életet. Anyukám engedne, de apám nem.. és mindig iszonyatosan nagy háborúk szoktak itthon lenni ezekből, hogy anyum falaz vagy segít nekem (apa generálja). Jeles tanuló vagyok, soha nem voltam még részeg és soha nem vertem még át apámék fejét, de úgy érzem betelt a pohár.. mit kéne tennem, hogy engedjenek estébe nyúlóan mondjuk a városba, és mehessek bulizni? köszönöm, hogy végig olvastad, a válaszodat pedig külön köszönöm :)

2019. jún. 22. 17:11
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Azt javaslom, hallgass a szüleidre. Nagyobb az élettapasztalatuk, főleg 16 évesen ne akarj náluk okosabb lenni.

Menj el dolgozni, tartsd el magad, állj meg az ÉLETben a saját lábadon. Csak így lehetsz igazán szabad.

2019. jún. 27. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!