Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Tényleg ekkora probléma, hogy...

Tényleg ekkora probléma, hogy én gyümölcsöt és zöldséget szeretnék enni?

Figyelt kérdés

A sztori az, hogy édesanyámat hiába kérem, hogy vegyen nekem gyümölcsöt vagy zöldséget, nem hajlandó rá, merthogy az nem étel. Nem is főételnek gondoltam, hanem csak nasinak, szívesen eszek néha tvzéshez kukoricát, vagy akár meggyet, ilyesmi.

A testvérem pedig halom számra zabálja a chipset,csokit, popcornt és az ilyesmiket. Neki minden hiszti nélkül megveszi, nekem is megvenne bármi mást, de gyümölcsöt és zöldséget nem akar. Kérdeztem miért, de értelmes választ nem adott.

Véleményekre vagyok kíváncsi, hogy mit gondoltok

Köszi



2019. jún. 22. 20:28
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
81%

Akkor az első fizetésedet várod?

Mert akkor oké, akkor meg fog oldódni ez.

2019. jún. 22. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 A kérdező kommentje:
Hát diákmunkás pénz, de igen, nem lesz kész vagyon, viszont tudok majd dolgokat venni
2019. jún. 22. 21:55
 13/34 anonim ***** válasza:
100%
Köretnek rizs és krumpli? Elég egyhangú lehet, miért nem kérsz mondjuk rakott karfiolt, székelykáposztát, stb., amiben van hús ÉS zöldség is?
2019. jún. 22. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
72%

Jézusatyaúristengyerele.

Vidd be a háziorvosodhoz, kérd ki a véleményét, vagy mutass neki tudományos cikket, miszerint épphogy húst nem kellene minden nap enni. Ha nem esztek semmilyen zöldséget-gyümölcsöt annak hosszabb távon nagyon rossz következményei lesznek.

Nem tudtam, hogy léteznek ilyen idióta emberek, már bocsánat, tudom hogy anyukádról van szó de a szó szoros értelmében elment a józan esze. Szorítok, hogy tudj rá hatással lenni. :( Vagy tényleg az marad, hogy magadnak veszed, de ennek nem így kellene lenni ennyi idősen.

2019. jún. 22. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 A kérdező kommentje:
Próbálkoztam, akkor egyszerűen kihagyja az ételből a zöldséget. Múltkor úgy volt, hogy rakott
2019. jún. 22. 22:39
 16/34 anonim ***** válasza:
67%
Érdekes, amint szünet van előjönnek az ilyen képtelen jaj-de gonosz szülős sztorik.
2019. jún. 22. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 A kérdező kommentje:

Hupsz, előbb elküldtem. Rakott karfiolt csinálunk, nemes egyszerűséggel nem rakott bele karfiolt, hanem megcsinálta anélkül. Mikor kérdeztem, hogy ez így mégis mi, akkor mondta, hogy minek az bele, nincs íze, a hús az igazi táplálék.

Sajnos ő idősebb, 55 éves, későn szült minket ezért hatalmas a generációs szakadék, semmivel nem lehet rá hatni, mert szerinte minden a régi időben volt megfelelő, ami most van, az mind rossz :(

Szörnyen makacs

2019. jún. 22. 22:42
 18/34 A kérdező kommentje:
Valóban szünetben több ilyen van, mert nálam pl az a helyzet, hogy suliidőben eszek a menzán, de ilyenkor nincs rá lehetőség, egész nap azt kell ennem, amit ő csinál, ilyenkor kiélesedik a helyzet.
2019. jún. 22. 22:43
 19/34 anonim ***** válasza:
0%
Majd most hetente egyszer Te főzöl, és meglátod, ő is fog enni belőle.
2019. jún. 22. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
73%

Kaptok zsebpénzt? Szoktatok együtt vásárolni? Az almachips és a mogyoró is tiltólistás?


Én is ismerek hasonló idiótát, Norbi update-ezik és a gyerekeit is aszerint eteti.

Megnéztem valami űrhajós kajatervet, a kakaós csigát és a kolbászt lehet zabálni, de pl. a szőlő abszolút tiltólistás, szerencsétlen gyerek egy szelet dinnyét nem ehet meg, mert az sok pont.

A Norbis szörnyű ízű szmötyiket veszik, a nő hordja a táskájában, párszor megkínáltak.

2019. jún. 22. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!