Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülők, ti mit szólnátok...

Szülők, ti mit szólnátok hozzá, ha a lányotoknak fekete párja lenne?

Figyelt kérdés

Pár hónapja jöttünk össze az egyetemen és nem tudom hogy mondjam el otthon. A szüleim nem hiszem,hogy elfogadóak lennének.

21L



2019. jún. 26. 13:24
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
91%
Tud magyarul?
2019. jún. 26. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
48%
Miért van az összes "egyetemista" kisportolt feketének mangalica méretű fehér asszonya, akitől kapásból születik 1-2 gyerek? Nem tervez visszamenni Nigériába hasznosítani az itt tanultakat?
2019. jún. 26. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
73%

12-es, honnan veszed ezt a marhaságot? Nyilvánvalóan vannak köztük gazemberek, valamint teljesen normális gondolkodásúak, mint ahogyan minden más nációban is.

Ez éppen olyan, mint aki soha nem járt fekete Afrikában, nem ismert személyesen onnan senkit, de biztosan állítja, hogy ott mindenki sárkunyhóban, vagy bokorban él és meztelen ugrál a tűz körül.

Utazz és tanulj!

2019. jún. 26. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
64%
Habàr nem vagyok szülő, de ha az lennék nekem ez nem férne bele.
2019. jún. 26. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
69%

Istenem, és még én hittem magam rasszistának...ti egyáltalán az M1-en kívül néztek más adót, kimozdultok néha? Komolyan ennyire primitív mentalitás dívik még, hogy néger=áfriká, drogos, dagadt nő


64% Oh mert veled még azok a nők sem állnak szóba.


Írom ezt úgy, hogy "fehér" a férjem, és a hófehér bőrt preferáltam mindig.

2019. jún. 26. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
97%
Meg kell kérdezni a szüleidet. Ez egy olyan kérdés, amihez akár egy család tagjai sem egyformán viszonyulnak. Én ismerek olyan testvérpárt, akik közül az egyik gyűlöli a romákat, a másik pedig felnevelt egy fél tucat c*gánygyereket. Kérdezd meg, hogy Anyu, Apu, mit szólnál hozzá, ha fekete barátom lenne?
2019. jún. 26. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
36%
Én nem vagyok szülő, de nagyon nem tetszene. Akár vej/meny, akár sógor(nő), akár unokaöcs/húg, mindegy. Semmilyen rokonsági fokban nem akarok állni idegenekkel. Szerencsére a családunkban nincs is így, mindenki fehér ember, magyar.
2019. jún. 26. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim válasza:
53%

Nekem az első barátom (16 évesen) fekete volt. Valamelyik hozzászólónak:nem vagyok "mangalica", sőt elég szépnek mondanak.

Nekem anya teljes mértékben elfogadta, mert azt mondta, neki csak az a fontos hogy boldog legyek, és megbecsüljön. Apa egy kicsit viszakozott, de aztán mikor bemutattam, mondta a pasi hogy kosarazik, apa meg imádja a kosárt, szóval már megis volt a közös téma,ezzel javult egy kicsit a helyzet. Utána mikor a kultúrákról volt szó, akkor még húzta apa a száját, de lb egy félév után teljesen elfogadta.

2019. jún. 26. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
63%
Szánom azt aki bőrszín alapján ítélkezik. Lehet az a fekete fiú ezerszer becsületesebb, okosabb, kedvesebb mint egy fehér. Akik ellenzik: ha fehérrel jönne össze, nem érdekelne az sem ha drogos börtöntöltelék lenne aki veri a lányotokat? Ne is érdekeljen, mert fehér
2019. jún. 26. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
26%
Drogos börtöntöltelékek jórészt cigányok, fehér kevesebb van. Röhej, hogy sokan ebből indulnak ki, hogy a fehérek közt is van bűnöző, agresszív stb. Nem hogy védenék a fehér fajtát, még ellene is beszélnek. Különben is, senki nem hülye a családban, hogy börtönviselt alakkal jöjjön össze.
2019. jún. 26. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!