Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülők, ti mit szólnátok...

Szülők, ti mit szólnátok hozzá, ha a lányotoknak fekete párja lenne?

Figyelt kérdés

Pár hónapja jöttünk össze az egyetemen és nem tudom hogy mondjam el otthon. A szüleim nem hiszem,hogy elfogadóak lennének.

21L



2019. jún. 26. 13:24
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
34%
Nincs olyan hogy fehér fajta. Emberek vannak
2019. jún. 27. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
68%

Gondolom nem fog tetszeni a szüleidnek, de majd elfogadják (beletörődnek).

Egy kicsit nagyobb arányban van bűnöző a feketék körében a fehérekhez képest, persze minden rassz egyforma és egyenlő bla-bla-bla. A statisztikákat érdemes megvizsgálni. Megdöbbentő!

[link]

[link]

[link]

2019. jún. 27. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim válasza:
76%
Nem származás alapján ítélkezem. Engem nem zavarna, ha rendes a srác.
2019. jún. 28. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
63%

Unokatesom fekete ferfihoz ment hozza. A szuleinek nem volt semmi rossz szava.


Szegeny afrikairol van szo vagy tehetos afro-amerikai? Ha utobbi akkor a szulok nem szolnak egy szot sem :D

2019. jún. 28. 04:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
83%

Nekem a nővérem őrületesen oda van a néger pasikért. Anyámék úgy vannak vele, hogy maradjon mindenki a maga portáján, nem rasszista meg semmi, de nem feltétlenül örülne neki, ha bármelyikünk is egy full más nemzetiségűvel jönne össze.

Persze nem tiltja meg, meg semmi, csak nem örülne neki:)

2019. jún. 29. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim válasza:
77%

#22

az egy dolog hogy az Egyesült Államokban a bűncselekmények 60+%-át feketék követik el de annak miköze ahhoz hogy Magyarországon egy lány egy fekete fiúval jár akiről nem is tudjuk hogy Németországból, Franciaországból vagy Afrikából jött-e?

2019. júl. 1. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
62%
2019. júl. 1. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim válasza:
100%

26-os

csak a 40%-át követik el a bűncselekményeknek, de ahhoz képest, hogy a társadalom 13%-át teszik ki az Államokban azért ez így is elég para

mondjuk abban a 13%-ban nem tudom mennyire vannak beleszámolva a mulattok

2019. júl. 3. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim válasza:
8%

Én azonnal kitagadnálak. Már bocs.

Undorító dolog keveredni egy teljesen idegen genetikai állománnyal, hogy aztán korcs utódok szülessenek, akik hozzák magukkal Afrika minden koszát (tisztaság hiánya miatt fertőzések, baktériumok, öröklött betegségek) egy magyar - európai családba. Nem a négerek létezését ítélem el, hanem a vérfertőzést. Mi bajotok van a fehér bőrrel?! Miért nem szép az európai ember a saját fészkében, a néger pedig szintén a sajátjában? Attól ilyen remek a világunk, hogy színes. Ha összekeveredik minden a festékpalettán, akkor mehet a kukába, mert már nincs benne semmi értékes.

2019. júl. 6. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim válasza:
74%
#29 tisztában kéne lenni a vérfertőzés fogalmával
2019. júl. 7. 03:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!