Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Fiatalok, akiknek 50-60...

Fiatalok, akiknek 50-60 között van az apjuk, ők is elviselhetetlenek?

Figyelt kérdés
Az enyém sosem volt teljesen normális. Elnézve a férjem és a barátaink apját nagyjából 10-ből 9 helyen szörnyű az apával való kapcsolat. Kíváncsi vagyok, hogy ez mennyire generációs jelenség.

2019. jún. 27. 15:47
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
80%

Enyém is az. Egyszerűen verbálisan abuzív, dögöljön meg a másik tehene is típus. Nem kell üvöltözős, verekedős idiótának lenni ahhoz, hogy valaki elviselhetetlen ember legyen.

Gyomoridegem van a környezetében mert tudom, hogy képes a legapróbb hülyeségbe belekötni és még csak a hangját sem emeli fel, foghegyről veti oda a kisebb nagyobb beszólásait. A keresztnevünk sem igazán használja, helyette az idióta, hülyegyerek és hasonszőrű szavak a választott megszólítása.

2019. jún. 27. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Faterom 52, én 19 vagyok. Néha kicsit bosszantó, olyan mint egy gyerek-nem tudja összehajtani a ruháit, a boltban nem ismeri fel milyen termékeket szoktunk venni, folyton elfelejti amit mondok neki. De ezekkel együtt tudok élni, mert egyébként egy nagyon jó ember és nagyon szeretem őt, bármikor számíthatok rá és nagyon sokat köszönhetek neki. (Egyébként meg nekem is megvannak a magam hülyeségei és mégse dobott még ki itthonról. :) )


Ha kevésbé közeli tapasztalatot is elfogadsz: exem (21) utálta az apját (53), de az a csávó tényleg kattant volt kicsit, meg tudtam érteni.

A barátnőim(18-19 évesek) közül egyiknek alkoholista, elviselhetetlen apja van, a másiké hasonló az enyémhez (bár mivel nem élnek együtt, lazább a kapcsolat) a harmadiké meg kb normális, igyekszik, ott inkább a szülők közötti rossz viszony befolyásolja az apa-gyerek kapcsolatot negatívan.

2019. jún. 28. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Nem mondanám magam annyira fiatalnak, de 29 vagyok apum meg 64 éves, friss nyugdijas. Teljesen rendben van, és NORMÁLIS. Egy rossz szavam sem lehet rá, imádom anyummal együtt. Vvannak nehéz napjai,mikor bunkó,buta de ez elég kevéske...mindenkinek vannak hangulatváltozásai,így neki is .. Szóval nekem kifejezetten normális,jó apám van.


Viszont relativ, lehet h ami xy nem nomrális az másnak meg igen

2019. jún. 29. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Az 50-60 èv közötti nők is elviselhetetlenek nem csak a pasasok. Lehet reménykedni hölgyeim, dd nincs értelme. A természetet nem lehet becsapni.
2020. jan. 1. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
0%
50 felett már mindennap ajándèk. Ott már bármelyik nap meghalhatsz jó eséllyel.
2020. jan. 15. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!