Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Hogy tudnám elérni, hogy ne...

Hogy tudnám elérni, hogy ne verjen a testvérem?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


21 éves fiú vagyok. Otthon élek anyámmal és 21 éves lánytestvéremmel. Arról lenne, szó, hogy testvérem, aki lány, állandóan megüt, fellök, pofoz, megrúg engem. Vagy volt hogy leöntött forró vizzel (teaforralóból), kergetett vele. Vagy rámcsapja az ajtót, dobál.


Tudom kicsit viccesen hangzik, de nem nagyon tudok semmit tenni ellene, mert lány. Pedig én fiú létemre nagyobb is vagyok nála, meg nehezebb, de nyilván nem üthetek vissza. Volt olyan, hogy reggel késsel arcon vágott (vajas késsel, mikor kente a kenyeret vele).


Ez így még szép és jó, de ami igazán zavar, hogy szüleim is állandóan az ő pártján vannak. Bármint szólok nekik, akkor kinevetnek, meg leordítanak, hogy nem érdekli őket. Jelenleg már olyan szinten vagyunk, hogy szóba se hozhatom, ha mondjuk megemlítem, hogy fellökött akkor leordítanak, hogy nem érdekli őket.


Még kissebb korunkban volt, hogy védekezésképp vissza ütöttem, kissebbet csak amennyire tudtam, de akkor is szüleim állandóan elvertek. Meg testvérem rögtön felhívta őket meg barátait/ akkori barátját, hogy "én verem", ami nem volt igaz persze, de most mindenki inkább hisz ilyenkor egy "gyenge" lánynak , gondolom.

Kiskorunkban is volt, hogy pl elesett, vagy elszakította a láncát játszótéren, megkarcolta az arcát mert fábabiciklizett és szüleim akkor is engem vertek el mondván, hogy "miért nem vigyáztam rá", vagy azt hitték hogy én tettem (fába biciklizésnél mikor sírva hazament, akkor szüleim rögtön azt hitték, hogy én vágtam meg, ezért még beszámoló előtt kaptam 2 pofont).


Na, de a lényeg, szerintetek, mit tudnék tenni ez ellen? Költözésen kívül,mert még pár évig egyetem miatt kénytelen vagyok otthon lakni.

Szerettem volna elköltözni koliba, de apám nem engedi (azt mondta nem fizet egy forintot se, ha koliba költözök).

Szóval tekintve, hogy kénytelen vagyok itthon maradni, ti hogy állítanátok le?

Mint mondtam szüleimnek se nagyon tudom elmondani, mert már úgy se hallgatnának meg, illetve el se hiszik ha pl. azt mondom, hogy leöntött vagy arcon vágott.



2019. aug. 7. 22:52
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:
100%
Szerezz egy harciasabb barátnőt, az úgy helyre rakja a tesódat pillantok alatt hogy utána még arra is engedélyt fog kérni tőled hogy kimehessen pisilni.
2019. aug. 14. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim ***** válasza:
78%
Amikor nincs itthon, ezeket a dolgokat mondd el nyugodtan a szüleidnek. Ha kell többször. Ha nyoma is marad ezeknek, azt mutasd meg! Ennek véget kell vetni! Azt mondjuk nem tudom eldönteni, hogy a nevelése lett elrontva, vagy pszichopata.
2019. aug. 14. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim ***** válasza:
35%
Mekkora egy b@lfasz vagy... Erre már szavak sincsenek. Akkor verjen a tesód, meg is érdemled. Gratulálok.
2019. aug. 15. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim ***** válasza:
100%
Vannak titkos kamerák. Toll formában meg ilyenek. Szerezd be. Vedd fel. Készíts másolatot. Azt zsarold meg hogy mész a rendőrségre azt feljelented testi bántalmazásért
2019. okt. 6. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim ***** válasza:
2019. okt. 6. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, te igen béna vagy, mert hagyod magad. Ha így is úgy is hisztizik, én a helyedben megfenyegetném,l kikészíteném, nem hagynám, hogy uralkodjon rajtam.
2019. okt. 8. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:
89%
Téged a barátnőd is verni fog, akkora lúzer vagy.
2020. febr. 6. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim ***** válasza:
100%
Mi lett azóta?
2020. febr. 7. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!