Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Kétdiplomás nővér, szakmunkás...

Kétdiplomás nővér, szakmunkás húg esetében hogyan óvható meg a testvérkapcsolat?

Figyelt kérdés

nekem mindig is fontos volt a tanulás, és eddig 2 diplomát szereztem, 2 nyelven beszélek felsőfokon.


a húgim más, mint én, belőle pincérnő lett.


nagyon szeretem, ez kölcsönös.


viszont feltűnt mindkettőnknek, hogy mintha két külön világban élnénk, és gyakran beszélgetni sem tudunk hosszabban emiatt.


az én világomhoz ő kevésbé tud kapcsolódni, mert akadémiai környezetben mozgok, doktori tanulmányokat folytatok, konferenciákra járok, publikálok, egyetemen oktatok.


testvérem egy bisztróban szolgál fel, ami meg tőlem idegen.


büszkék vagyunk egymásra és nincs szó részemről lenézésről, részéről meg kisebbrendűségi érzetről, egyszerűen csak amit én megosztanék vele, az számára érdektelen (pl. disszertációm témája), amit ő mond, munkahelyi pletykák, az meg tőlem távoli.



2019. aug. 12. 23:50
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
87%
Á Dehogy nézed le.. mrs know it all.
2019. aug. 12. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
70%
Neked van 2 diplomàd stbstb mit gondolsz itt minden válaszoló 3 diplomás vagy mi?
2019. aug. 13. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 anonim ***** válasza:
92%

A pincérnő az nem szakmunkás, kevered a fogalmakat.

Attól, hogy testvérek vagytok, nem kötelező egy érdeklődési körrel rendelkezni. Fura, de nekem se apukámnak, se anyukámnak nincs diplomája, nekem meg 2, megis3 jól elbeszelgetek velük, veled valszeg meg nem tudnék, mert nem vagyok szakbarbár

2019. aug. 13. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 anonim ***** válasza:
91%

#2, ugyan a 4. vagyok, de 3 diplomám van, ha minden jól megy jövő ilyenkorra 4 lesz XD


Kérdező, közös program / hobbi és lesz miről beszélni

2019. aug. 13. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 anonim ***** válasza:
84%
#3, ha vendéglátóipari szakközepet végzett, akkor szakmunkás végzettsége van
2019. aug. 13. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 anonim ***** válasza:
83%
#4 grt nekem meg egy sincs. Nemis lesz.
2019. aug. 13. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 anonim válasza:
90%
Te csak sznob vagy, ennyi a tortenet.
2019. aug. 13. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 anonim ***** válasza:
89%
Sznobok csak sznobokkal ertenek egyet. Meg ott vannak a normális emberek akik bárkivel elbeszélgetnek bármiről, utána alkotnak véleményt a másikról. Aztán vagy kedvelik a másikat vagy nem. De ha a helyzet úgy kívánja váltanak pár szót. Nem is értem a helyzeted. Attól hogy diplomád van nem tudsz értelmes ember lenni? A testvéreddel nem tudsz beszélgetni. Atya ég😂
2019. aug. 13. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 anonim ***** válasza:
97%
És akkor te csak disszertációkról, konferenciákról, publikációkról tudsz beszélgetni? Ezt több értelmiséginél is tapasztaltam hogy bizonyos témákhoz ők túlképzettek. De most diploma ide vagy oda, a testvéreddel nem igaz hogy másról nem lehet beszélni. Ne haragudj de igenis lenézed őt, ha nem így lenne akkor nem azzal kezdted volna hogy neked hány diplomád van neki meg egy sem.
2019. aug. 13. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 anonim ***** válasza:
97%
Volt barátom nővérének volt 2 diplomája plusz egy szakképzője, a barátomnak meg csak szakképző. Semmi gondot nem jelentett , szeretik egymást, bár ők sem hasonló körökben forognak. Nem a diplomát meg a szaktársat keresik a másikban, hanem az embert.
2019. aug. 13. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!