Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Kétdiplomás nővér, szakmunkás...

Kétdiplomás nővér, szakmunkás húg esetében hogyan óvható meg a testvérkapcsolat?

Figyelt kérdés

nekem mindig is fontos volt a tanulás, és eddig 2 diplomát szereztem, 2 nyelven beszélek felsőfokon.


a húgim más, mint én, belőle pincérnő lett.


nagyon szeretem, ez kölcsönös.


viszont feltűnt mindkettőnknek, hogy mintha két külön világban élnénk, és gyakran beszélgetni sem tudunk hosszabban emiatt.


az én világomhoz ő kevésbé tud kapcsolódni, mert akadémiai környezetben mozgok, doktori tanulmányokat folytatok, konferenciákra járok, publikálok, egyetemen oktatok.


testvérem egy bisztróban szolgál fel, ami meg tőlem idegen.


büszkék vagyunk egymásra és nincs szó részemről lenézésről, részéről meg kisebbrendűségi érzetről, egyszerűen csak amit én megosztanék vele, az számára érdektelen (pl. disszertációm témája), amit ő mond, munkahelyi pletykák, az meg tőlem távoli.



2019. aug. 12. 23:50
1 2 3 4 5
 41/43 anonim ***** válasza:
82%
Nálam nem ért el többet a kérdező, de én bárkivel el tudok beszélgetni
2019. aug. 14. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/43 anonim ***** válasza:
69%
Istenem mekkora kamu....nem veszitek észre?? Lehet nem is nő a kérdező, hanem a szokásos szakmunkás-diplomás troll.
2019. aug. 16. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/43 anonim ***** válasza:
87%
Hát, nekem eszembe sem jutott, hogy kamu lenne :D Bízzunk benne :)
2019. aug. 16. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!